What.lt

Veido priežiūra šaltuoju sezonu

0 9

Šaltuoju metu veido oda tampa itin lepi – ją reikia nuolat drėkinti, nes kitokiu atveju greitai atsiranda šerpetojimų, pleiskanojančių vietų, kurios tikrai neatrodo gražiai, o ir veido tempimo jausmas nedžiugina. Atsiradus tokiems odos pablogėjimams, daugelis tiesiog nusiperka riebesnio kremo, nes tiki, jog tai greitai išspręs visas turimas problemas. Deja, dažnai odos priežiūra susideda iš šiek tiek daugiau dalių, todėl norint, kad oda būtų graži ir sveika net ir žiemos metu, reikia žinoti kelis dalykus, kurie gali padėti.

Pirmas dalykas, kuris itin svarbus kiekvieno odai visais sezonais yra vitaminas D. Šiltuoju metu jo gauti natūraliai yra daug paprasčiau, tačiau jam praėjus, kai kuriems pasireiškia šio vitamino trūkumas, todėl veido odos būklė suprastėja. Žinoma, vitamino D trūkumas paveikia ne tik odos būklę, bet ir kitus dalykus, tačiau norint nesiskųsti išsausėjimais, pablyškusia oda, šio vitamino šaltuoju metu kartais reikia vartoti papildomai. Taip pat labai patartina po vasaros nepamiršti ir veido drėkinimo procedūrų, valymų ir kitų kosmetologo teikiamų paslaugų. Didelė klaida, kai daugelis tą prisimena jau odos būklei pablogėjus ir žiemai įpusėjus. Darant procedūras reguliariai, oda liktų sveika ir graži net ir žiemos metu.

Vėsus oras dažnai sumažina ir vandens kiekius, kuriuos žmogus išgeria. Kartais nepastebėjus kai kurie gali ištverti ir visą dieną neišgėrus vandens. Nors tai nėra sveika nei vienai organizmo daliai, labai greitai vandens trūkumas itin pastebimas pasidaro veide. Jei mėgstate gerti kavą, tuomet verta žinoti, kad vandens reikia išgerti dar daugiau, nes kava organizmą sausina.

Prie visų šių patarimų prisideda ir švarus odos valymas kasdien po makiažo ir ne tik. Taip pat labai svarbu naudoti tinkamas priemones. Veido kaukės, serumai gali padėti pamaitinti odą reikalingomis medžiagomis, todėl ji greitai atsistato. Produktai iš https://goldbeautyline.lt/ gali padėti pasirūpinti dėl šalto sezono išsausėjusiai odai, todėl nebereikės jaudintis dėl pleiskanojančios ir jautrios odos. Internetinėje parduotuvėje rasite net ir gležnai lūpų bei paakių odai skirtų produktų, kurie drėkina, maitina ir saugo.

Komentarai
Kraunama...