What.lt

Vasaros atostogos dažnai – kančia plaukams

0 21

Nors vasaros itin džiugina atostogomis, plaukai tikrai už šį laikotarpį nelinkę padėkoti. Visgi kaitri saulė kenkia tiek odai, tiek plaukams. Kaip ir oda, plaukai linkę sausėti karštuoju sezonu, todėl galima nesunkiai pastebėti, jog vasaros pabaigoje tenka kirpykloje palikti net kelis centimetrus plaukų, kurie jau atrodo išties nekaip. Svarbiausias dalykas, kurį tiesiog būtina daryti vasaros metu yra būtent drėkinimas. Jis užtikrina, kad plaukas neišsausės, todėl ir žala bus padaroma mažesnė. Jei norite, kad po vasaros plaukai išliktų gyvybingi, tuomet verta pasinaudoti keliais patarimais ir sužinoti kokie veiksmai, priemonės bei plaukų kondicionieriai gali prisidėti prie plaukų apsaugojimo nuo žalos.

Pirmiausia, verta žinoti, jog svarbu plaukais rūpintis visus metus, tada ir vasara jie nėra tokie pažeidžiami, tačiau bet kokiu atveju šiltuoju sezonu priežiūra turi būti intensyvesnė. Jei jūsų lentynoje maitinamųjų priemonių plaukams mažai ir naudojate nekasdienį šampūną, kuris puikiai valo, bet taip pat ir sausina plaukus, tuomet vasaros metu priemones teks pakoreguoti. Pasirūpinti gera plaukų būklę padės maitinamieji, drėkinantys šampūnai, kurie plauką plauna švelniai. Plaukų kondicionieriai turi būti naudojami visuomet, tačiau vasaros metu rinkitės tuos, kurie turi daugiausiai drėkinamųjų ingredientų. Kiek riebesni plaukų kondicionieriai palaikys plauko drėgmę, o kartais pasilepinti verta nepamiršti ir intensyvesnių kaukių plaukams.

Plaukų galiukų pakirpimas vasaros metu, kai tik pastebimi išsišakojimai irgi gali būti puikus būdas užkirsti kelią didesniam jų pažeidimui. Taip galima džiaugtis, jog plaukas nespėja pažeisti ir dar sveikos jo dalies. Didelė klaida yra laukti rudens plaukų kirpimui, kai matoma padaryta žala daug anksčiau. Išvengti neigiamų padarinių gali padėti ir galvos pridengimas, kuris naudingas ne tik plaukams, bet ir aplamai sveikatai, nes kaitri saulė tikrai nepadeda nei veido odai, nei savijautai.

Kadangi saulė padaro plaukams ir taip pakankamai žalos, svarbu nenaudoti karštų formavimo priemonių. Jos daro didelę žalą plaukams kaskart kai yra naudojamos, tačiau vasaros metu tai gali labai pagreitinti plaukų nualinimą, galiukų skilinėjimą ir byrėjimą. Labiau rūpinantis savo plaukais tikrai džiaugsitės mažesne saulės žala. 

Komentarai
Kraunama...