What.lt

Soliariumas ar saulė: ką rinktis?

0 167

Daugeliui patinka ne balta, o įdegusi oda, todėl nepraleidžiama proga vasaros metu pasideginti paplūdimiuose ar kitose vietose. Saulės suteikiamas atspalvis atrodo gana natūraliai, todėl kurį laiką džiaugiamasi puikiai atrodančia oda. Įdegis paslepia mažus netobulumus, todėl norisi juo mėgautis visus metus. Deja, saulės aktyvumas, tinkamas įdegti, būna tik šiltuoju metu. Tuomet galima naudotis alternatyvomis, kurios padeda išlaikyti dailų įdegi – viena iš jų yra soliariumai. Greičiausiai galima pastebėti gausybę atvejų, kai buvo diskutuojama ką visgi pasirinkti geriau – saulės spindulius ar soliariumus. Pasirinkimas priklauso tik nuo žmogaus, tačiau tam, kad atsirinkti tinkamai, reikia labai gerai žinoti kokią žalą ar naudą tam tikras sprendimas gali atnešti.

Pirmiausia, nors saulė atrodo natūralus įdegio šaltinis, kuris visiškai nekenkia, deja, yra visai kitaip, nes jie yra žalingi. Neilgas laikas saulėje tikrai niekam nepakenks ir net turės naudos, tačiau kasdienis deginimas, o ypač nudegimai, gali turėti įtakos net ir vėžiniams susirgimams. Saulė tikrai paskatina odos problemas, ypač tais atvejais kai kremas nuo saulės yra nenaudojamas arba naudojamas neatsižvelgiant į instrukcijas. Tiesa ta, kad yra labai daug priemonių, sukurtų apsisaugojimui nuo saulės, tačiau ji taip pat sumažina tikimybę greitai įdegti ir tikrai ne visi puikiai išmano SPF reikšmę vasaros metu ir kitais sezonais. Labai dažnai susiduriama, jog apsauga nuo saulės naudojama tik kaitriausiomis dienos valandomis. Deja, tokiu metu rekomenduojama saulės išvis vengti, o deginantis kitomis valandomis ar tiesiog būnant saulėje kremas turėtų būti būtinas palydovas. Puikių priemonių apsaugai rasti galima – https://hempz.lt/ internetinėje parduotuvėje.

Soliariumai irgi gali paveikti odą neigiamai, jei padauginama šio malonumo, tačiau ribojant apsilankymus galima pasiekti puikų atspalvį ir džiaugtis gražiu įdegiu. Kad tokios procedūros odai turėtų kuo mažiau žalos labai rekomenduojami soliariumų kremai, kurie aprūpina odą visomis reikalingomis medžiagomis ir paruošia procedūrai. Nerekomenduojama vieno apsilankymo metu degintis soliariume labai ilgą laiką, geriau tą daryti palaipsniui, po mažiau minučių. Dar vienas iš būdų džiaugtis įdegiu nekenkiant odai yra savaiminio įdegio kremai. Jais išsitepti tolygiai padeda specialios kempinėlės, o rezultatai pastebimi jau po kelių valandų. Svarbiausia, kad įdegio kremai būtų kokybiški, taip visuomet galima džiaugtis tenkinančiais rezultatais.

Komentarai
Kraunama...