What.lt

Skirtingo stiliaus pabėgimo kambariai

0 12

Prieš kelis metus atsirado labai smagi pramoga, kuri daugeliui paliko didelį įspūdį. Pabėgimo kambariai tapo puikia veikla tiek pasibuvimui su šeima, tiek su draugais ar net kolegomis. Tai ganėtinai intelektuali veikla, kurios metu reikia išspręsti daug užuominų, padaryti užduočių, ieškoti raktų, kad pavyktų pabėgti iš kokios nors patalpos. Tai realus žaidimas – galvosūkis, kurio idėja atsirado pasirėmus kompiuteriniais žaidimais, kuriose reikėdavo gerai pasukti galvą, kad įminti kokią nors užuominą. Dažniausiai tokios pramogos trukmė yra apie valanda laiko, tačiau visos šios veiklos principas – ištrūkti į laisvę per kuo trumpesnį laiką. Dabar pabėgimo kambariai gali būti įvairiausių tipų ir po truputį atsiranda skirtingų atšakų ir būdų, todėl sužinokite kokių naujovių dar galima rasti.

Dabar galima naudotis ir virtualiais pabėgimo kambariais, kurie dėl labai kokybiškos grafikos yra itin realistiški ir leidžia džiaugtis tikrovišku kambariu, užuominomis, užduotimis. Net ir tokiu būdu galima patirti azartą, žaidimo nuotaiką, todėl galima žaisti su kompanija per kompiuterio ekraną ir praleisti taip puikų laiką su draugais bei šeima.

Dar vienas populiarėjantis tokių kambarių stilius yra RPG. Tai netradiciniai ir galbūt labiau edukaciniai pabėgimo kambariai, kuriame yra žmogus – vedlys. Jis per visą laiką dalyvauja žaidimo procese ir atlieka detektyvo, psichologo ar panašias funkcijas, kurios leidžia žaidėjui pasinerti į žaidimą. Pats procesas vyksta taip – žaidėjui užsimerkus, pasakojamas siužetas, kokia nors istorija ar situacija ir žaidėjas turi nurodyti kaip išsisuktų, pabėgtų ar spręstų problemą. Žinoma, per visą žaidimą pasitaiko ir užduočių liečiant daiktus, ar sprendžiant įvairius galvosūkius. Tokie nestandartiniai pabėgimo kambariai skamba labai įdomiai, todėl pritraukia egzotikos mėgėjus.

Pabėgimo kambariai ant ratų irgi yra populiarus tipas. Jų nėra labai daug, ypač kai kuriose šalyse, tačiau tai pramoga, kuri atvyksta į jums patogią vietą – tai gali būti gimtadienis ar kita šventė. Dažnai tokie kambariai jau būna paruošti furgone ar namelyje ant ratų, o kartais galima gauti ir tokią paslaugą, kai pabėgimo kambariu tampa jūsų namai – juose paslepiamos užduotys, užuominos ir panašiai.

Komentarai
Kraunama...