What.lt

Savaiminio įdegio priemonės – alternatyva žalingiems saulės spinduliams

0 13

Šviesi oda tikrai ne visiems patinka, todėl nieko keisto, jog labai dažnai žmonės laukia vasaros ir džiaugiasi vis rudesniu atspalviu, kurį saulė suteikia. Deja, vis daugiau žmonių susirūpina ar saulė yra tikrai geriausias būdas įdegti. Visgi jos skleidžiami spinduliai gali būti per daug žalingi, o per ilgai džiaugiantis saulės voniomis be spf, galima padidinti net ir odos vėžio tikimybę. Nors ilgą laiką buvo tikima, jog saule reikia džiaugtis ir nebijote, visgi per didelis jos kiekis odai tikrai nedaro vien teigiamos įtakos. Paneigti visi mitai, jog saulė gydo spuogelius ar išsprendžia kitas odos problemas. Kai nenaudojama tinkama apsauga nuo saulės, galima susidurti su labai nemaloniomis problemomis. Taigi, galbūt atsakymas į tobulą įdegį yra ne saulė, o savaiminio įdegio kremai?

Saule mėgautis reikia itin atsakingai, ne per ilgai ir tik kai naudojamas apsauginis kremas nuo saulės – tuomet situacija yra valdoma, odai nėra tiek daug pakenkiama. Jeigu apsauginė priemonė nenaudojama arba jos naudojamas per mažas kiekis, iškart atsiranda didelė odos problemų ir pažeidimo rizika. Per ilgas buvimas saulėje, kaip daugelis žino, gali kainuoti net saulės smūgį, taigi ir oda saulės spindulių pertekliumi nesidžiaugs. Tokiais atvejais savaiminio įdegio kremai gali būti kur kas geresnis variantas. Taip yra todėl, kad rinkoje tikrai galima pastebėti saugių sudėčių priemones, kurios nekenks odai tiek kiek saulė ir leis mėgautis rudu atspalviu. Žinoma, nemokant jų tinkamai išsirinkti ar naudoti, gali nutikti visko. Kartais pasitaiko ne itin dailių oranžinių atspalvių ar kokių nors dryžių, kuriuos kainavo netolygiai ištepta savaiminio įdegio kremas. Tačiau išsirinkus gerą, kokybišką priemonę ir tepant ją ant švarios, nušveistos odos, tikrai galima išgauti labai puikių rezultatų. Toks įdegis laikosi kelias dienas, savaitę ir neturi tokio neigiamo poveikio odai kaip saulė. Retesniais atvejais norint įdegio galima pasinaudoti ir soliariumais – geresnį rezultatą išgauti padeda soliariumų kremai.

Labai svarbu suprasti savo odos tipą ir atspalvį, kad būtų galima tinkamai pasirinkto savaiminio įdegio kremus. Kiekvienas produktas turi skirtinga medžiagos, kuri atsakinga už įdegį, koncentraciją. Itin šviesią odą turintis žmogus užsitepęs aukštos koncentracijos kremus gali sulaukti ne itin dailaus, geltono atspalvio, todėl verta pradėti nuo mažesnę koncentraciją turinčių kremų. Spalvą tuomet bus lengva reguliuoti, tiesiog pastebėjus, jog įdegio trūksta, galima kita dieną vėl pakartoti procedūrą. Geriau norimą atspalvį įgauti palaipsniui, o ne iškart.

Komentarai
Kraunama...