What.lt

Roletai diena-naktis – estetiškas ir ilgaamžis langų uždengimo būdas

0 3

Roletai diena-naktis – daug kam jau gerai pažystamas langų uždengimo būdas. Pastarajį vartotojai renkasi dėl jų itin patogaus priderinimo prie erdvės, kurios nenorima apkrauti užuolaidomis.

Šių roletų patogumas sukuriamas specialaus dvigubo audinio, kuris yra sudarytas iš tarpusavyje besikeičiančių šviesesnių ir tamsesnių juostų, dėką. Būtent skirtingas šių juostų tankumas leidžia kambarį arba pilnai užtemdyti, arba į erdvę įleisti daugiau šviesos.

Visi roletai diena-naktis atlieka dvigubą funkciją: namuose jie tarnauja kaip dieninis ir naktinis lango uždengimas, saugantis privatumą, uždengiantis ir nuo saulės, ir nuo smalsių kaimynų akių. Šiuos roletus, kaip ir įprastai, galima valdyti grandinėle iš viršaus į apačią arba rankenėle iš apačios į viršų. O tie, kurie ypatingai vertina komfortą, dažnai pasirenka roletus, valdomus distanciniu pulteliu.

Roletų audinių priežiūra taip pat nereikalauja ypatingo dėmėsio – įprastam valymui pakanka naudoti švarią, tik distiliuotu vandeniu sudrėkintą dulkių šluostę arba švelnų šepetėlį ir vengti audinio permirkimo.

Roletai diena-naktis – estetiškas ir ilgaamžis langų uždengimo būdas, kurį pasirinkę tikrai ilgai galėsite džiaugtis nepriekaištingu vaizdu.

Komentarai
Kraunama...