What.lt

Reguliuojami stalai: nauda sveikatai ir produktyvumui

0 12

Darbas prie stalo tikrai vargina, nors fizinio krūvio praktiškai nebūna išvis. Dėl šios priežastis daugelis kelių valandų sėdėjimą darbe praminė naujuoju rūkymu. Greičiausiai klausimas kodėl niekam nebekyla – sėdėjimas turi itin daug grėsmių sveikatai, ypač jei nesėdima taisyklingai, o per pertraukas neinama prasivaikščioti. Sėdint ilgą laiką smarkiai padidėja kraujospūdis, kuris iš pradžių nebūtinai jaučiamas, tačiau laikui bėgant pridaro daug žalos, kurios yra susijusios su širdies ir kraujagyslių ligomis. Sėdėjimas širdžiai labai kenkia, todėl savo laisvą laiką reikėtų išnaudoti pajudėjimui. Negana to, toks pasyvumas silpnina imunitetą, lėtina medžiagų apykaitą, o netaisyklinga laikysena prie stalo sukelia nugaros, kaklo, pečių ar kitų kūno dalių skausmus. Prie viso to gali atsirasti ir nepastebimų sutrikimų, kaip stresas ar prastas, nekokybiškas miegas. Kad sėdėjimas darbo metu būtų lengvesnis ir taisyklingesnis, populiarėja reguliuojamo aukščio elektriniai stalai, kurie prisitaiko prie kiekvieno žmogaus ūgio ir leidžia daug patogiau ištverti darbo dieną. Sužinokite šio baldo privalumus.

Pirmiausia tai yra labai sveikatai naudingas baldas, jei lyginsime reguliuojamą stalą su paprastu. Elektriniai stalai gali būti pakeliami tiek, kad kurį laiką būtų galima padirbėti atsistojus, kas tikrai turi daug naudos, nes ne visa darbo diena praeitų sėdint. Puiku tai, kad atsistojus vis tiek bent minimaliai pajudama, taigi, sumažėja ir širdies ligų galimybė, pagerėja deguonies ir kraujo apykaita, ne taip jaučiamas nuovargis. Taip pat puiku ir tai, kad net sėdėti prie reguliuojamo stalo yra geriau nei prie paprasto, nes jo aukštis būna pritaikomas prie kiekvieno žmogaus ūgio, kas suteikia galimybę sėdėti taisyklingai daug patogiau.

Produktyvumas taip pat padidėja, nes judant, atsistojant gaunama daugiau deguonies, todėl ne taip smarkiai aptingstama, pagerėja koncentracija, taip pat prasiblaškoma. Turint galimybę pastovėti pagerėja savijauta, kas turi teigiamos įtakos ir darbo našumui. Taigi, elektriniai stalai tikrai patogus variantas darbuotojams, o dėl produktyvumo pagerėjimas tokie baldų sprendimai naudingi ir pačiai įmonei. Taigi, modernumas tikrai leidžia gyventi vis kokybiškiau, svarbiausia investuoti į savo ir kitų sveikatą.

Komentarai
Kraunama...