What.lt

Patarimai geresniam barzdos augimui

0 21

Barzdos priežiūra nėra ypatingai sunki, dabar galima rasti vis daugiau produktų, kurie padeda džiaugtis sveikesniais, gražesniais ir vešlesniais plaukeliais bei pamaitinta oda. Gausu ir formavimo priemonių, kurios leidžia atrodyti itin tvarkingai. Vienintelė bėda, kad kartais net ir labai norintys barzdos, negali jos turėti. Kartais barzda auga skirtingomis kryptimis arba tik tam tikrose vietose, dėl ko net ir labai norint užmaskuoti netobulumus, deja, nepavyksta. Kartais barzdos augimas tiesiog būna labai lėtas ir tai sukelia problemų norintiems ją užsiauginti. Jei pastebėjote, kad ir jums iki tobulumo dar kažkiek trūksta, tuomet verta pasikliauti keliais veiksmingais patarimais, kurie padės džiaugtis dailia barzda greičiau.

Daugelis sveiką mitybą ir sportą sieja su kūno išvaizda, svoriu, raumenimis, tačiau šie du dalykai labai veikia absoliučiai visą kūną, įskaitant ir plaukus, nagus, odą. Norint turėti gražius plaukus, džiaugtis geresniu jų augimu, sportas ir mityba tikrai gali turėti tam įtakos. Užtikrinus, kad per dieną gaunate visų naudingų medžiagų, galima tikėtis ir greitesnio plaukų augimo, geresnio jų maitinimo, drėkinimo. Sportas veikia šiek tiek kitaip – kadangi prakaituojant šalinasi toksinai, atsikemša poros, atsiranda galimybė augti naujiems plaukams. Prie viso to reikia nepamiršti, kad sportuojant kyla ir testosterono lygis dėl ko pagreitėja plaukelių augimas. Taigi, barzdos priežiūra gali susidaryti ne tik iš tam tikrų kosmetinių priemonių.

Žinoma, gera higiena, barzdos plovimas, tepimas aliejumi bei šukavimas yra labai svarbūs dalykai. Plauti barzdą su paprastu šampūnu nepatartina, nes jis gali sausinti, tačiau dabar galima rasti švelnių šampūnų, specialiai sukurtų veido plaukams. Aliejukus verta naudoti dėl jų poveikio – jie minkština, maitina plaukus, daro juos švelnesnius, užtikrina drėkinimą. Taip pat labai dažnai šie aliejukai būna ir labai skanaus kvapo. Geresniam barzdos formavimui gali padėti ir balzamas, be kurio barzdos priežiūra atrodo neįmanoma tiems, kurių barzda itin veliasi. Turintiems ilgesnius plaukelius, verta pagalvoti ir apie specialias, nedideles šukas, kurios leidžia lengviau pasirūpinti barzdos įvaizdžiu, tvarkingumu. Tinkama barzdos priežiūra tikrai atneša naudos įvaizdžiui.

Komentarai
Kraunama...