What.lt

Nosies operacija: taip ar ne?

0 27

Gražiai atrodyti nori visi, tačiau kartais kai kurie bruožai ne visiems atrodo dailūs ir norisi juos pakeisti. Nors kiekvienas tai, kas gražu supranta vis kitaip, tačiau visuomet svarbiausia yra tai ką pats galvoji apie save. Jeigu koks nors bruožas trukdo gyventi kokybiškai, per jį atsiranda kompleksų, negerų minčių, tikrai verta pagalvoti apie plastinės chirurgijos pagalbą. Svarbiausią suprasti, kad operacijas reikia atlikti tik gerai apsisprendus. Dažnai žmonėms trukdo nosies kuprelė, per storas ar per plonas jos galiukas. Nosis taip pat gali būti kreiva, per daug riesta – ir tai dažnai trukdo, kelia nesaugumą, nepasitikėjimą savimi. Kartais nosies operacija atliekama ne tik dėl grožio, estetikos, bet ir dėl sveikatos problemų, ypač, kai nosies pertvara būna netaisyklinga ir trukdo įprastai kvėpuoti.  

Daugelis skeptiškai žiūri į daugelį plastikos chirurgų teikiamų paslaugų ir kai koreguojami tam tikri bruožai ar kūno formos dėl grožio, kai kuriuos žmones tai pykdo, tačiau reikia suprasti, kad kiekvienas žmogus skirtingas ir kai kuriems tos operacijos pakeičia gyvenimą, požiūrį į save. Taip pat privaloma žinoti, jog kai kurios procedūros ir operacijos taikomos ir dėl sveikatos sutrikimų, nes ne visuomet veido gražinimas yra susijęs tik su estetika. Vertinant tik nosies operaciją, daugelis specialistų teigia, kad tokie atvejai, kai ji yra operuojama tik dėl grožio yra gana reti. Ši operacija daug dažniau atliekama dėl kvėpavimo pagerinimo ir tuo pačiu sutvarkoma išvaizda.  

Didelis mitas yra ir tai, kad nosies operacija atliekama pagal kažkokį etaloną, kuris nusako kaip turi atrodyti tobula nosis. Specialistai teigia, kad operacija bus sėkminga tuomet, kai nosies nelygumai bus pašalinami taip, jog jie nebūtų nukrypę nuo normų. Taigi, dažniausiai iškrypusi pertvara yra tiesinama, taip pat palyginamos šnervės, jei reikia – panaikinama esama kuprelė. Svarbiausias laimėjimas yra viską atlikti taip, kad nosis tiktų prie veido bruožų ir žmogus galėtų normaliai kvėpuoti.  

Jei žmogus ateina pas specialistą su nerealiais norais arba norėdami kažką pakeisti, nors jokių problemų įžvelgti specialistui nepavyksta, operacija nėra atliekama. Nors tokių atvejų pasitaiko nedaug, tačiau nosį pasidailinti kartais nori ir tie, kuriems visiškai to nereikia, todėl tuomet gydytojai privalo atsisakyti teikti paslaugą. Dažniausiai nosies operacija labiau susidomi moterys.  

Komentarai
Kraunama...