What.lt

Naujo vonios kambario įrenginėjimas

0 17

Įsirengti naują vonios kambarį gali būti sudėtingą, ypač jei tuo užsiimate pirmąjį kartą. Vonios baldai pasirenkami tikrai ne lengvai, ypač jei nežinoma kokio stiliaus norisi. Be to reikia apgalvoti ir kuriose vietose bus langai, jei tai visiškai naujai statomas namas, taip pat tenka pagalvoti apie spalvas, medžiagas ir vonios įranga, kuri yra labai svarbi patogumui ir funkcionalumui. Taigi, kaip ir įrenginėjant bet kurį namų kambarį, taip ir vonios kambariui turi tekti daug dėmesio ir laiko. Viena svarbiausių ir dažnai mėgstamiausių dalių yra vonios baldų pasirinkimas, nes būtent jie apibrėžia tai, kaip patogu bus naudotis kambariu. Vonios spintelės užtikrina, jog visuomet bus vietos kur susidėti reikalingus daiktus, todėl visad reikia atsižvelgti į jų matmenis, ne tik į dizainą. Taigi, nuo ko pradėti, kad viskas eitųsi kuo sklandžiau įrenginėjant vonios kambarį?

Pirmiausia, turite gerai išmanyti patalpą, tad jeigu jos dar neišsimatavote, būtinai tai padarykite. Visi vonios baldai priklauso nuo išmatavimų – tuomet žinoma ką tikrai galima rinktis, ko vengti ir panašiai. Atsižvelkite į tai kokios vonios kambario grindys ar yra langų, koks jų dydis, kurioje jie pusėje. Taip pat reikia atsiminti į kurią pusę atsidaro vonios durys bei kurioje vietoje planuojama vonia ar dušo kabina. Kai esminiai dalykai yra aiškūs, tuomet ir vonios spintelės bei kiti baldai yra išsirenkami daug greičiau, nes žinoma iš ko galima rinktis.

Pagalvokite ar šis vonios kambarys bus skirtas tik jums ar dviem žmonėms, o gal visai šeimai. Jeigu juo naudosis ir vaikai, reikia pamastyti apie tai, kad jiems turėtų būti joje saugu ir patogiai viskas pasiekiama. Taip pat daugiau žmonių reiškia daugiau daiktų, dėl ko reikia didesnių, talpesnių ir funkcionalesnių baldų. Kartais vonios dydis nebūna didelis, todėl baldus tenka rinktis kūrybiškai. Tokiais atvejais puikiai tinka pakabinamos spintelės, nes jos neužima tiek vietos, bet yra talpios.

Baldų stilius taip pat labai svarbus, todėl atkreipkite dėmesį į esamas spalvas, pagalvokite apie dizainą, kuris yra jūsų namuose, o jeigu dar nėra pagalvokite kaip norėtumėte, jog viskas atrodytų, Internete galima rasti puikių idėjų kokie gali būti vonios baldai, vonios spintelės. Taigi, savo interjerą susikurti reikia pagal savo viziją, poreikius ir norus.

Komentarai
Kraunama...