What.lt

Naujas telefonas: kaip išsirinkti sau tinkamą?

0 12

Šiais laikais neturėti telefono greičiausiai nebeįmanoma. Juk dienos eigoje reikia ir paskambinti, ir žinutę parašyti, internete panaršyti ir dar priminimus nusistatyti – visa tai leidžia padaryti vienas įrenginys, be kurio dabar sunku būtų įsivaizduoti savo kasdienybę. Daugelis džiaugiasi išmaniųjų telefonų teikiamomis naudomis ir dideliais ekranais, tačiau tikrai ne visada lengva išsirinkti telefoną, kuris atitiktų būtent jūsų poreikius. Pati išmanaus telefono idėja puikiai atskleidžiama daugelyje telefonų modelių, todėl gana sunku vertinti nenusistačius svarbiausių aspektų. Taigi, kaip nusistatyti prioritetus ir į ką atkreipti dėmesį?

Prie visų telefono teikiamų funkcijų puikiai dera dailiai fotografuojančios kameros, kurių raiška ir kokybė tik gerėja. Tai leidžia džiaugtis puikiomis nuotraukomis, nesvarbu ar fotografuojate save, gamtos peizažus ar savo augintinius – jeigu tai jums labai patinka, o fotografijos sukelia nuostabius prisiminimus, kuriuos dievinate kolekcionuoti, tuomet itin gera kamera tiesiog būtina. Su kiekvienais metais pasirodo puikių telefonų modelių, kurie turi vis geresnes kameros galimybes. Bėda ta, kad kaip ir ekranai, jos gali dūžti, skilti, todėl reikia telefoną labai saugoti. Telefonų apsauginiai stiklai būtini norint džiaugtis tiek saugesniu ekranu, tiek kamera. Itin kokybiški stikliukai tikrai nesugadins kameros kokybės, todėl nereikėtų galvoti, jog jie nereikalingi. Telefonų apsauginiai stiklai apsaugos ne tik nuo nukritimų, bet ir nuo subraižymo, kai telefonas bus nešiojamas kišenėje ar rankinėje su kitais daiktais.

Telefono ekranas irgi labai svarbus kriterijus, nes jo dydis nulemia ir patogumą ir telefono dailumą. Galbūt mėgstate itin puikią raišką ir sodrias spalvas, o gal to jums nereikia? Kiekvienas turi individualius prioritetus, todėl būtina į tai atsižvelgti. Dabar galima džiaugtis ir lenktais ekranais, todėl vaizdas būna dar dailesnis, didesnis. Pasirinktas ekrano dydis turi būti patogus pirštams, tad vyrai dažniau renkasi kiek didesnius telefonų variantus. Telefonų apsauginiai stiklai užtikrina jų saugumą, todėl dar ilgai galima džiaugtis puikiu telefonu.

Jei pasirenkamas telefonas su ne itin tvirtu korpusu, labai svarbūs tampa telefonų dėklai, kurių šiais laikais rasti galima labai įvairių. Taigi, perkant išmanųjį telefoną iškart reikėtų galvoti ir apie tai kaip užtikrinsite jo saugumą, kad jis kuo ilgiau atrodytų kaip naujas. Pagelbėti gali ir silikoniniai, metaliniai, plastikiniai ir net odiniai telefonų dėklai.

Komentarai
Kraunama...