What.lt

Mitai ir tiesa apie plastinę chirurgiją

0 10

Apie plastinę chirurgiją sklando tikrai daug gandų kuriais vieni tiki, kiti ne. Kai kuriems gantai gali kelti šypseną, tačiau žmonės, kurie nėra susidūrę su plastikos chirurgais, dažnai tiki nebūtais dalykais. Žiniasklaidos ir pažįstamų žmonių istorijos dažnai sudaro labai negatyvią nuomonę, todėl daugelis linkę manyti, jog plastine chirurgija nėra geras dalykas. Tam, kad mitai neklaidintų, verta susipažinti su šia sritimi iš arčiau.

Greičiausiai nesunku atsiminti, jog tikrai per gyvenimą teko girdėti, kad plastinė chirurgija kenkia žmonių sveikatai. Žinoma, kad užsiimti plastine chirurgija nesaikingai ar kai visai to nereikia gali būti ne itin sveikas dalykas – pasitaiko žmonių, kurie nori itin daug operacijų ir darosi jas reguliariai, ypač kalbant apie jauninimo operacijas. Elgiantis neatsakingai, tikrai didėja rizika komplikacijoms, todėl darytis operacijas nesaikingai tikrai nėra naudinga. Net ir darantis lūpų putlinimo procedūras kas porą savaičių tikrai nėra gerai – formuojasi randai. Taigi, visuomet kreiptis į plastikos chirurgą reikia dėl kokio nors komplekso ar problemos, kuria norisi atsikratyti, o ne dėl menkiausių užgaidų.

Kompleksai dažnai labai kenkia gyvenimo kokybei ir dažniausiai jie išsivysto dėl mažų krūtų, odos pertekliaus po gimdymo ar svorio numetimo. Taip pat kartais norisi susimažinti nosį, kuri turi kuprelę arba pakelti akių vokus. Tai visiškai suprantamos operacijos, kurias plastikos chirurgai atlieka dažniausiai. www.plastikoschirurgas.lt visuomet padės pakeisti tas kūno vietas, sritis, kurios tikrai neatitinka normų ar trukdo gyventi.

Dar vienas mitas yra tai, jog po kelių metų nuo plastinės operacijos, ta pati problema vėl atsiranda ir ji atrodo dar blogiau. Tai nėra tiesa, problema sugrįžta ne todėl, kad buvo atlikta operacija, o todėl, kad žmogaus kūnas sensta, tad per dešimt metų natūralu, jei rezultatai nebebus tokie patys. Patempus veido odą ji po kelių metų tikrai pasikeis ir taps nebe tokia stangri. Žinoma, labai svarbu pasirinkti ir gerą specialistą, kuris operacijas atlieka kokybiškai ir sklandžiai. Saikingos, atsakingos ir kokybiškos plastinės chirurgijos tikrai nereikia, svarbiausia atskirti mitus nuo tikrų faktų.

Komentarai
Kraunama...