What.lt

Lūpų blizgesys – kaip išsirinkti?

0 5

Natūralių spalvų lūpų blizgis – vienas populiariausių pasirinkimų, kai norisi subtiliai pabrėžti lūpas. Natūralių spalvų lūpų blizgesiai nepaverčia lūpų akcentu, o švelniai sujungia visą makiažo įvaizdį. Ką atkreipti dėmėsį renkantis lūpų blizgesius?

Pirmiausia, renkantis lūpų blizgį, atkreipiame dėmėsį į spalvą. Dažnai ji būna ryški, tad derėtų neužmiršti, jog blizgesys, užteptas ant lūpų suteiks tik subtilų, vos pastebimą atspalvį.

Lūpų blizgesio sudėtis yra labai svarbus dalykas. Stenkitės rinktis priemones be parabenų, parafino, ftalatų, silikono, lanolino. Taip pat atkreipkite dėmėsį, ar kosmetikos priemonės gamintojas neatlieka bandymų su gyvūnais.

Ne ką mažiau svarbus yra blizgesio universalumas. Aukštos kokybės lūpų blizgesiai atvers duris eksprerimentams – tokius blizgius lengva užtepti ant lūpų dažų ir atrasti naujas kombinacijas!

Taip pat rinkoje galima atrasti ir blizgesius, kurie padidina lūpų tūri. Pavyzdžiui, Bad Girls Go To Heaven ilgai išliekantys lūpų blizgesiai savo išskirtinėje formulėje turi  raudonojo paprikų ekstrakto, kuris akimirksniu paskatina intensyvesnį kraujo tekėjimą į lūpas, taip suteikdamas putlumo efektą, o „Maxi Lip“ techninis kompleksas skatina kolageno gamybą.

Komentarai
Kraunama...