What.lt

Krūtų didinimas: ką reikia žinoti apie šią operaciją?

0 12

Kompleksai gali labai nemaloniai veikti gyvenimo kokybę. Daugelis kompleksų dažniausiai būna susiję su žmogaus išvaizdą. Dažniausiai savo kūnui ar veido bruožams priekaištų turi daugelis moterų, todėl apie pasitikėjimą savimi net sunku pagalvoti. Kartais kompleksus paskatina tokie dalykai, kurių pakeisti neįmanoma. Dažnais atvejais kompleksai atsiranda dėl to, jog kiekvienas turi savo suvokimą kas yra gražu, tačiau jų išvaizda netenkina. Kai kompleksuojama dėl didesnio svorio, tai galima išspręsti su subalansuota mityba ir sportu, tačiau daugeliu atveju veido bruožus, kūno linijas galima koreguoti tik plastikos chirurgo pagalba. Po svorio numetimo ar gimdymo likusi kabanti oda dažnai negali būti sutvarkoma vien sportu, nosies, kuri turi kuprele taip pat be plastinės operacijos pakeisti neįmanoma. Lygiai taip pat yra ir su krūtine. Kai kurios moterys tiesiog turi labai mažą krūtinę, o kai kurios kompleksuoja dėl pasikeitusios jos formos po gimdymo. Dėl šios priežasties viena iš dažniausiai atliekamų operacijų yra krūtų didinimas implantais, kuris yra populiarus ir Lietuvoje, ir visame pasaulyje.

Kompleksus, kuriuos galima pakeisti, būtina keisti, todėl kad jaustis gerai savo paties kūne yra vienas svarbiausių laimę lemiančių dalykų. Labai sunku gyventi nuolat savęs nevertinant, nepasitikint savimi, nesimėgaujant atostogomis ar gėdijantis užsidėti maudymosi kostiumėlį. Žinoma, daugeliui kompleksas dėl krūtines gali pasirodyti ne itin pagrįstas, tačiau šiuolaikiniame pasaulyje yra sudarytas tobulo kūno portretas, į kurį stengiasi įtilpti vis daugiau žmonių. Taigi, normalu, kad ir kompleksų atsiranda ganėtinai nemažai.

Krūtų didinimas implantais dažniausiai atliekamas naudojant silikoną, kuris yra saugiausia ir patogiausia priemonę, kurią galima panaudoti tokioje situacijoje. Kuo toliau tuo saugesnė yra ši operacija, atsiranda technikų dėl kurių rezultatai tampa tik dar geresni. Svarbiausia išsirinkti patirties turintį specialistą, kuris profesionaliai atliks savo darbą ir užtikrins kokybę. Prieš operaciją būtina apsilankyti konsultacijoje, kurioje daugiau sužinosite apie operacijos eiga, rizikas, gijimą bei galimus rezultatus. Tik matant jus realybėje, gydytojas galės patarti ir tiksliai apibrėžti ką galima pasiekti su pasirinkta operacija.

Komentarai
Kraunama...