What.lt

Kokius patalus pasirinkti viešbučio kambariams?

0 18

Patalynė viešbučiams gali būti iš įvairaus audinio, nuo kiekvieno individualiai priklauso kokį variantą teks pasirinkti. Vieni ieško kainos ir kokybės santykio, kitiems svarbu klientų norai ir poreikiai, o tretiems reikia išlaikyti itin prabangų įvaizdį. Iš tiesų yra labai daug pasirinkimo, todėl nereikėtų apsiriboti vien tik medvilnę. Be abejonės, medvilnė yra vienas dažniausių pasirinkimų tiek namuose, tiek apgyvendinimo paslaugas teikiančiose įmonėse, tačiau jeigu jau kurį laiką norisi permainų, pakeisti viešbučio kambarių įvaizdį ar atnaujinti senus patalus, tikrai yra puikių variantų. Jei nežinote ką rinktis, straipsnyje rasite puikių patarimų ir informacijos apie įvairius audinius.

Šilkas neabejotinai yra prabangiausias audinys ir priklauso prabangiam patalynės asortimentui. Visgi brangus variantas yra nepakeičiamas aukštos klasės viešbučiams. Miegan su šilko patalais tikrai jaučiamasi nuostabiai, tad šilkas savo blizgesiu ne tik pagerins kambario įvaizdį, bet ir pridės miegui komforto. Šilko patalynė viešbučiams turi ir minusų, tačiau jie nėra dideli ir labiau susiję su priežiūra bei kaina. Taigi, be didelės kainos reikia suprasti, kad šilkas turės būti specialiai prižiūrimas, su švelniais plovikliais, specialiais valymais. Įprastas skalbimas tokiai medžiagai gali labai pakenkti.

Bambukas yra labai universalus augalas ir iš jo taip pat gaminama patalynė viešbučiams. Kai kuriems gali pasirodyti labai nelogiškas ir nepatogus sprendimas, tačiau iš tiesų tai labai geras variantas. Kas turi ekologijos viziją savo versle, bambukas tiks tobulai. Iš jo gaminamos itin minkštos, kvėpuojančios ir patvarios patalynės.

Medvilnės ir poliesterio maišymo tikslas yra sukurti medžiagą, pasižyminčią geriausiomis savybėmsi – natūraliu medvilnės kvėpavimu ir grožiu bei poliesterio patvarumu ir ilgaamžiškumu. Polikotonas yra tvirtesnė medžiaga, palyginti su atskiru poliesteriu ar medvilne. Ją galite reguliariai plauti, jos niekada nesusitrauks. Polikotoninė patalynė viešbučiams nesiraukšlėja lengvai, todėl nereikia kaskart po plovimo jos lyginti.  Jos yra hipoalergiškos, tai reiškia, kad jūsų svečias miegos ramiai, nepatirdamas alergijos ar odos dirginimo. Visgi nemokant išsirinkti kokybiško polikotono, galima susidurti su nemalonumais, kitais atvejais tai vienas tobuliausiu pasirinkimų vertinant kainos ir kokybės santykį.

Komentarai
Kraunama...