What.lt

Kokia tekstilė dažniausiai naudojama viešbučiuose?

0 18

Įvairių medžiagų išvaizda ir suteikiamas jausmas tikrai gali skirtis ir tai suteikia įvaizdį kiekvienam viešbučio kambariui bei erdvei. Iš esmės tekstilė viešbučiams yra be galo svarbus aspektas, juk kiekvienas besinaudojantis laikino apgyvendinimo paslauga nori švaros, švelnumo ir estetikos. Taigi, kai pasirenkama tekstilė, reikia labai daug dėmesio skirti ne tik spalvoms, raštams ir tam kaip audinys žiūrėsis interjere, bet ir tam kokį pojūtį audinys suteikia. Šis pasirinkimas yra be galo sunkus, nes dabar tekstilės srityje yra labai daug pasirinkimo, kuris apsunkina tinkamų variantų atradimą. Visgi yra kelios medžiagos, kurios viešbučiuose naudojamos dažniausiai. Kiekviena jų turi savo privalumų, tad svarbiausia atrasti tai, kad tinkamiausia būtent jūsų viešbučiui.

Audiniai arba tekstilė yra lanksčios medžiagos, susidedančios iš natūralių arba dirbtinių pluoštų, vadinamų siūlais arba verpalais, kurie buvo austi, megzti, nerti ar dar kaip nors kitaip apdoroti. Straipsnyje rasite sąrašą audinių, kurie dažniausiai pastebimi viešbučio kambariuose ir kuria jaukumą.

Poliesteris yra labai tvirtas ir patvarus dirbtinis pluoštas, atsparus raukšlėms, jį galima plauti nereikalaujant cheminio valymo. Poliesteris greitai džiūva, tačiau minusas tas, kad ant jo atsiradusios dėmės pasišalina gana sunkiai. Poliesterio mišiniai paprastai matomi užuolaidose, pataluose ir net baldų užvalkuose ar pan.

Medvilnė yra puiki ir dažnai naudojama tekstilė viešbučiams. Ji pagaminta iš trumpo augalinio pluošto, ji – viena iš populiariausių audinių, nes yra lengvai skalbiama, atspari blukimui ir kitiems nusidėvėjimo požymiams. Tačiau ji susiraukšlėja ir lengvai susitepa, todėl dažnai pageidautina naudoti medvilnės ir poliesterio junginį. Toks audinys turės abiejų medžiagų privalumus, todėl jie vienas kitą papildys.

Nailonas taip pat gali būti naudojamas viešbučiuose. Jis stiprus ir lengvas dirbtinis pluoštas, kurį lengva plauti ir prižiūrėti. Jis yra elastingas, pasižymi šilkine tekstūra, atsparus drėgmei ir dėmėms, greitai džiūsta ir ypač gerai išlaiko spalvą. Taigi, tokia tekstilė viešbučiams tikrai bus ilgaamžė.

Vienas prabangesnių sprendimų yra šilkas, kuris kaip tekstilė viešbučiams naudojamas rečiau dėl didesnės kainos. Šilkas yra vienas stipriausių natūralių pluoštų, jis iš kiniško šilkaverpio kokono pluošto susukamas į lygų, minkštą, blizgantį audinį, kuris nėra slidus, skirtingai nei daugelis sintetinių pluoštų. Tačiau jis yra subtilus ir sunkiai prižiūrimas, todėl jis labiau tinkamas naudoti akcentams, o ne itin dažnai naudojamiems dalykams.

Komentarai
Kraunama...