What.lt

Kitokie lubų sprendimai

0 38

Lubos kambariuose irgi labai svarbios interjerui, kaip ir grindys, sienų spalva, baldai. Anaiptol nei sienos ir grindys, lubos negali būti paslepiamos baldais, dekoracijomis ar kitais dalykais, todėl jos pilnai matomos ir gali arba padėti kambariui atrodyti geriau, arba sugadinti visą interjerą, jei pasirenkami blogi sprendimai. Žinoma, renkantis neutralias lubas galima džiaugtis tuo, kad jos tikrai nieko nesugadins, tačiau kartais tai atrodo labai nuobodžiai ir norisi įdomesnių sprendimų, kurie dar ir atrodytų puikiai kambaryje.

Šiais laikais tikrai galima pasisemti įdomesnių idėjų savo namams – pagyvinti savo lubas galima integravus į jas šviestuvą, kuris būtų visiškai paslėptas lubose. Tai gali būti koks nors ornamentas, kuris interjerui suteikia modernumo ir dinamiškumo. Žinoma, toks sprendimas netiks bet kokiam namų stiliui, tačiau tinkamai suderinus tai gali būti labai išskirtina detalė namuose.

Lubos gali būti ir įtempiamos. Kol kas dar nedaugelis tokias įsirenginėja, tačiau įtempiamų lubų montavimas sparčiai populiarėja dėl savo paprastumo ir išvaizdos. Tokios lubos suteikia galimybę nebūtinai rinktis paprastas neutralias lubas – galima išsirinkti blizgias arba norimą atvaizdą atspindinčias lubas. Taip pat įtempiamų lubų montavimas yra labai lengvas ir greitas, tad išskirtines lubas galima turėti vos per kelias valandas, jei pasirenkami geri specialistai.

Prisiminti vertėtų, kad lubos neprivalo būti baltos. Juk dažų yra įvairių, todėl tikrai galima paeksperimentuoti ar pasitarti su interjero dizaineriais, kurie pateiks puikių spalvų derinių. Nereikia vengti įvairumo, jį reikia suderinti, tuomet galima džiaugtis puikiais rezultatais.

Jei įtempiamų lubų montavimas neatrodo geras variantas, tuomet galima ir įprastas lubas pagyvinti šviestuvais. Vienas modernus būdas jau paminėtas, tačiau taip pat galima rinktis nedidelius apvalius šviestuvus, paskirstytus per visą kambarį. Tai gali būti labai puikus sprendimas svetainėje, kuri sujungta su virtuve. Tokie šviestuvai puikiai tinka ir baltame lubų fone, nes neatrodo blankiai ir nuobodžiai.

Taigi, išskirtinumas nereiškia, kad reikia rinktis būtinai spalvotas lubas, galima rasti labai daug būdų kaip jas pagyvinti, o tam galima pasitelkti šviestuvus, spalvas, kitas dekoro detales. Žinoma, svarbiausia viską derinti su namų stiliumi, kad jie atrodytų harmoningi ir jaukūs.

Komentarai
Kraunama...