What.lt

Kas užtikrina puikų kavos skonį iš aparato?

0 9

Geras puodelis kavos tikrai praskaidrina ne tik rytus, bet ir dienas ar vakarus, o gal net naktis? Kartais iki pilnos laimės trūksta vos gurkšnio puikaus skonio kavos, tačiau ne visada tokį pavyksta apturėti. Kavos virimų technikų yra labai daug. Vieni geria tik iš kavinuko, o kiti tik iš kavinių. Dar kitiems gali tikti paprasta tirpi kava iš parduotuvės, na, o tikriems kavos mėgėjams nepakeičiamas prietaisas namuose yra kavos aparatai. Nors su aparatu atrodo taip lengva turėti itin skanią kavą, kartais taip jau nutinka, kad vien aparato turėti nepakanka. Tokiais atvejais reikia žinoti ką darote ne taip, jei kavos skonis ima nebedžiuginti. Pasitaiko įvairiausių atvejų, kai pagaliau nusipirktas kavos aparatas nuvilia prastu kavos skoniu. Tačiau labai svarbu nekaltinti pačio prietaiso, kol neužtikrinote jog kavos aparatų priežiūra jūsų namuose yra tiesiog nepriekaištinga. Sužinokite kokios priežastys gali nulemti prastą kavos skonį.

Pirmas dalykas ką reikia vertinti – namų vanduo, kuris tikrai ne visuomet yra puikiausio skonio, o vandens aparate gali išryškinti savo pridėtines savybes bei skonius. Kartais vanduo būna labai kietas, pilnas geležies skonio, o kartais jaučiasi priemaišos, tokios kaip dezinfekcinės priemonės. Juk ne visus skonius, ir ne visas priemaišas tam tikri filtrai gali sugaudyti, todėl ir kavos skonis gali būti nekoks naudojant vandenį iš krano. Taigi, jei vanduo tikrai prastas, reikėtų jį pirkti iš parduotuvės.

Atkreipkite dėmesį į tai kokia yra temperatūra vandens, su kuriuo yra plikoma kava. Jei ji per didelė, tai kava primins degėsius, o jeigu per maža – geriamas vanduo su šiek tiek kavos skonio. Iš esmės geriausia temperatūra kavai gaminti yra 93 laipsnių. Žinoma, jei kava mėgstate aštresnio skonio arba lengvesnę, tuomet ir temperatūrą taikyti reikėtų prie savęs ir savo poreikių. Dar vienas dalykas, kas gali turėti įtakos kavos skoniui – kavos aparatų priežiūra. Jei jo tinkamai nevalote ir vis šį procesą atidedate, greičiausiai skania kava dar ilgai mėgautis negalėsite.

Tinkamos pupelės bene dažniausia priežastis, dėl kurios žmonės nusivilia kava ir pagalvoja, kad tai greičiausiai kaltas kavos aparatas. Taip galima sakyti tik tuomet, kai esate tikri, jog kavos pupelės yra puikios, kavos aparatų priežiūra nepriekaištinga, o naudojamas vanduo neturi specifinio skonio. Visgi, jei kavos skonis prastas, o, atrodo, visi išvardinti punktai idealūs – reikėtų susisiekti su gamintojais.

Komentarai
Kraunama...