What.lt

Kaip sau išsirinkti ilgai tarnausiantį telefoną?

0 9

Kai senasis telefonas pradeda veikti netinkamai, pats laikas ieškoti naujo, kuris galėtų atlikti visas reikiamas funkcijas ir gal net daugiau. Tačiau yra viena problema – kartais išsirinkti gali būti net labai nelengva. Skirtingi gamintojai ir skirtingi telefonų modeliai reiškia kitokias funkcijas, kokybę, išvaizdą ir dar daug kitų dalykų, todėl reikia gerai pagalvoti ką norėtųsi pasirinkti. Vieniems prioritetuose gali būti dailus dizainas, kitiems geras procesorius, todėl nieko keisto, kad kiekvieno pasirinkimas gali būti skirtingas. Svarbiausia nepamiršti, kad norint, jog telefonas ilgai tarnautų, reikia jį pirkti iškart vertinant kaip juo bus naudojamasi. Tai suprasti galima pagalvojus apie tai kaip buvo naudojamas senasis telefonas, verta pagalvoti ir apie jo minusus bei funkcijas, kurių norėjosi, bet nebuvo. Taip išsirinksite geriausią telefoną, nes jau žinosite ko tikrai norisi. Žinoma, kad telefonas ilgai tarnautų svarbu ne tik jų techniniai rodikliai, bet ir telefonų dėklai, jų kokybė bei pats elgesys su telefonu.

Ilgiau tarnaus telefonas, kuris turi labai gerą bateriją, kiek didesnės talpos nei įprastai. Tai labai svarbu mėgstantiems naršyti internete ar nuolat žaidžiantiems žaidimus. Baterija leidžia ilgiau džiaugtis telefono nauda ir taip greit neišsikrauna, todėl nereikia jau po kelių mėnesių galvoti apie šį telefono minusą. Taip pat įtakos tarnavimui turi ir korpusas, nes kuo jis tvirtesnis ir atsparesnis dulkėms, tuo lengviau išlaikyti tokį telefoną puikiai veikianti. Jei dar jis bus saugomas telefonų dėklais arba telefonų apsauginiu stiklu, tai didelė tikimybė, jog ir nukritęs toks telefonas nesuduš.

Ekranams telefonų apsauginiai stiklai labai reikalingi, kitaip jau po kelių dienų įbrėžimai galės pradėti erzinti. Kas dažnai pamirštama kameros stikliukas – jis irgi turi būti pridengtas specialia apsauga, kad greitai nenusibraižytu, kitaip kamera greitai fotografuos netinkamai, todėl turėsite labai prastos kokybės nuotraukas. Tuomet vėl norėsis keisti telefoną, o to juk galima išvengti. Ko nepridengia telefono dėklai, tikrai apsaugos telefonų apsauginiai stiklai, tačiau reikia ir juos pasirinkti kokybiškus, ne bet kokius. Itin trapiems telefonams rekomenduojama rinktis aliuminio dėklus, kurie suteiktų reikiamo tvirtumo, o tiems, kurie nenori apkrauti telefono tokiais dalykais, galima pasirinkti bent minimaliai saugantį permatomą silikoninį dėklą.

Komentarai
Kraunama...