What.lt

Kaip išrinkti dovaną kolegai?

0 54

Nesvarbu artėja gimtadienis ar Kalėdos, tačiau kolegoms išrinkti dovanas būna gana sunku, todėl reikia gerai apgalvoti galimybes, kad vėliau per skubėjimą dovana neliktų pamiršta. Dažnai tiek didelėse, tiek mažose įmonėse vyksta dovanų apsikeitimai, todėl bent kartą per metus kolegai ar vadovui dovaną tenka išrinkti. Kartais sunku apsispręsti ką galima dovanoti kolegai ir kas būtų netinkamai, todėl visuomet verta apgalvoti įvairiausias idėjas ir išsirinkti geriausią.

Kad dovana išties patiktų ir būtų praktiška, reikia bent kiek žmogų, kuriam dovanosite dovaną, pažinoti, kadangi kitokiu atveju daug sunkiau suprasti ko tam žmogui gali reikėti ir dovanojamos saugios dovanos, kurios irgi nebūtinai yra prastos. Pavyzdžiui, Kalėdoms labai tinka saldėsiai, todėl jei neišeina sugalvoti asmeniškesnės dovanos arba su kolega tiek daug nebendraujate, tuomet jums padės www.saldireklama.lt , kurioje tikrai galima rasti gražių ir skanių saldėsių. Tokia dovana tiks ir vadovui, kolegai ir verslo partneriams. Universalus būdas nustebinti žmones švenčių proga tikrai gali padėti išsisukti ir netikėtais atvejais, kai nepavyksta sugalvoti nieko geresnio.

Jei visgi bendraujate su kolegomis, vadovais ar partneriais labai artimai, tuomet galima padovanoti ir asmeniškesnes dovanas. Jei žinote, kokie yra kolegų hobiai, mėgstama veikla, maistas ar kokios pramogos patinka, tuomet dovaną išrinkti tikrai nėra sunku. Koncertų, parodų ar kitokių pramogų bilietai irgi gali būti puiki dovana, jei esate tikri, jog tai žmogui patiks.

Šmaikštiems žmonėms visuomet galima padovanoti originalią, juoką keliančią dovana, kuri sukels puikių emocijų. Kartais daiktas neprivalo būti praktiškas ar kažkur lengvai panaudojamas, emocija taip pat gali būti dovana, tačiau šmaikštesnės dovanos dažniausiai tinka tuomet, kai tarpusavyje dažnai pajuokaujate, turite kokių nors pastoviai naudojamų juokelių.

Puikios dovanos yra ir praktiškos, tad jeigu nugirdote, jog kolega skundžiasi, jog pametė kokį nors reikalingą daiktą arba ofise jam trūksta kokios nors priemonės, nustebinkite tuo daiktu žmogų per šventes. Praktiškos dovanos visuomet būna panaudojamos, todėl nereikia pergyventi, jog dovana bus padėta į kampą ir niekada nenaudojama.

Komentarai
Kraunama...