What.lt

Kada dažniau atliekamos plastinės nosies operacijos?

0 16

Kompleksų dėl išvaizdos būna įvairiausių. Vieni kompleksuoja dėl nedailaus kūno kontūro, kai kurioms moterims netinka jų krūtys, dar kitiems problemų sukelia kreiva ar proporcingai veidui per didelė nosis. Visos šios problemos tikrai nedžiugina, o kartais turi ir rimtos įtakos gyvenimo kokybei. Galima pradėti vengti viešumos, savimi nepasitikėti, pradėti bijoti bendrauti su kitais žmonėmis, nes gali atrodyti, jog kiti mato tik trūkumus. Šiais laikais, žinoma, išspręsti tokias problemas nėra sunku pasitelkus plastinę chirurgiją, tačiau ne visi tam pasiryžta. Taip pat verta žinoti, jog tokios procedūros kaip nosies operacija yra atliekamos kartais ne tik dėl grožio, bet ir dėl sveikatos.

Nors daugelis galvoja, kad nosis yra koreguojama dažnai tik dėl to, jog veidas atrodytų dailiau, reikia nepamiršti, kad kartais tokią operaciją iššaukti gali nosies traumos ar kvėpavimo sutrikimai, kitos įgimtos problemos. Bet kokiu atveju, ar tokia procedūra spręstu nepasitikėjimo savimi problemą, ar padėtų susidoroti su tam tikrais sveikatos sutrikimais, ji yra teigiama, nes pagerina žmogaus savijautą.

Jei nosies operacija atrodo reikalinga ir jums, reikėtų neskubėti ir pasidomėti apie ją daugiau. Kol kas dauguma vis dar įsivaizduoja, kad yra koks nors tobulos nosies portretas, kuri visoms tinka ir atrodo itin dailiai. Tačiau žmonių veidai yra individualūs, todėl nosies forma, kuri tinka vienam žmogui,  gali visiškai netikti kitam. Suprantama, kad mažumai patinka nosys su kuprele ar neproporcingai didelės bei mažos nosys, tačiau viską reikia derinti prie esamų veido bruožų, todėl į plastikos chirurgo kabinetą atsinešti nuotrauką ir sakyti, kad norisi būtent tokios nereikėtų. Geriausia kartu vertinti kas labiausiai tiktų.

Nosies operacija nėra labai paprasta, dažnai gijimo laikas užtrunka, todėl tam reikia skirti savo laiko ir pasiplanuoti atostogas nuo darbo. Bent jau apie dvi savaites tikrai nerekomenduojama grįžti į įprastą rėžimą. Pati nosis kurį laiką turi būti labai saugoma, kad jai niekas nenutiktų. Per pirmuosius mėnesius ji sutvirtėja, na, o galutinį rezultatą pamatyti  galima praėjus metams.

Komentarai
Kraunama...