What.lt

Jaukūs namai: lubų dizaino svarba

0 22

Daugelis yra pripratę namų luboms neskirti didelio dėmesio, todėl labai daug žmonių tiesiog pasitiki balta jų spalva. Ji neutrali ir neturi didelės įtakos interjerui, todėl puikiai tinka nenorint suteikti luboms jokio akcento. Tačiau daugeliu atveju lubos, kurios priderinamos prie interjero, atrodo kur kas įspūdingiau – pagražėja kambario ar namų išvaizda, interjeras tampa jaukesnis, dailesnis, o taip pat jomis pabrėžiamas ir stilius. Jei norite, kad ir jūsų namuose nedominuotų baltos lubos, tuomet pasitelkite įdomias idėjas ir būtinai jas išbandykite – jei sunku sugalvoti ką norėtumėte matyti savo namuose, galite pasikliauti interjero dizaineriais. Šiais laikais idėjų luboms galite rasti ir internete, vienas iš puikių būdų susikurti ką nors išskirtinio yra įtempiamų lubų montavimas. Taip pat puikiai pasitarnauti gali ir išskirtinis dažymas ar net tapetai su įvairiais raštais.

Jei vis dar galvojate, kad lubų niekas nepastebi, patikėkite, taip tikrai nėra. Jos bendram vaizdui tikrai labai svarbios, o labiausiai ko iš jų reikia yra estetika. Jos sukuria tvarkingą vizualumą, todėl daugelis jas bent jau nudažo baltai. Nereikia turėti didžiulio biudžeto, kad galėtumėte pasidžiaugti įdomesnėmis lubomis. Jas dažant ne balta spalva jos nekainuos daugiau, o ir įtempiamų lubų montavimas nebėra tos brangus kaip anksčiau, todėl galima leisti sau turėti tokias lubas kokių norisi ir kurios tiktų prie bendro namų interjero.

Kad paįvairinti lubas galima naudoti ir tokius elementus kaip skliautai, kurie leidžia vizualiai padidinti kambario erdvę. Galima pridėti net ir medžio elementų, kurie prideda jaukumo, tačiau jie dažniausiai dailiau atrodo ten, kur yra kiek aukštesnės lubos. Taip pat puikiai atrodyti gali ir raštuotos, neįprastais ornamentais papuoštos lubos, kas ypač tinka tuomet, kai yra kokie nors lubų trūkumai. Trūkumams paslėpti tiks ir įtempiamų lubų montavimas, po kuriuo gali pasilikti ir visokiausi kyšantys laidai, apšvietimas, signalizacijos ir panašūs daiktai, kurie atrodo negražiai ir gadina kambario estetiką. Puiku tai, kad įtempiamos lubos gali būti ir visokių dizainų, todėl tikrai nereikės rinktis įprasto varianto. Tokios lubos gali būti net ir su jūsų nuotrauka, jei to panorėsite.

Komentarai
Kraunama...