What.lt

Įtempiamos lubos namuose: kodėl verta?

0 38

Nors įtempiamos lubos nebėra naujovė, tačiau jų privalumas dar daug žmonių abejoja, todėl renkasi įprastas lūpas tiek įsirenginėjant naują būstą tiek atsinaujinant senąjį. Tačiau pasirinkus lubas iš pvc plėvelės galima džiaugtis labai puikiais rezultatais ir nors galima internete rasti labai daug informacijos apie tokio tipo lubas, atskirti tikrus faktus nuo mitų gali būti sudėtinga. Jeigu vis dar abejojate ar toks sprendimas jūsų namuose pasiteisintų, susipažinkite su įtempiamomis lubomis iš arčiau. Tai vienas geriausių sprendimų, kuris yra ne tik mažiau problemų keliantis bet ir itin dailiai atrodantis bet kuriuose namuose.

Nors įtempiamos lubos gali turėti ir trūkumų, jie palyginus labai maži ir nelabai darantys įtakos jų panaudojimui. Šios lubos susideda iš pagrindo – karkaso ir pvc plėvelės, kuri yra įtempiama ir atrodo labai lygiai bei dailiai bet kokioje patalpoje. Jos tinka tuomet, kai nebenorima tvarkyti, glaistyti ir dažyti lubų. Tuomet plėvelė dailiai pridengia visus kambario trūkumus turimus ant lubų. Visi negražūs laidai ar kiti defektai būna paslėpti po puikiomis naujomis lubomis. Išgaunamas itin lygių lubų vaizdas, o pats jų montavimas tikrai neužtenka ilgai.

Pritvirtinti karkasą bei plėvelę neužtrunka taip ilgai kaip įvairiausi dažymai, tinkavimai ir dažymai, todėl galima jau tą pačią dieną turėti idealias lubas. Įtempiamos lubos gali būti matinės arba blizgios, o kas jums atrodo dailiau galima pasirinkti individualiai. Galimi ir įvairūs raštai, jei tam yra poreikis, todėl galima džiaugtis net ir labai išskirtiniais variantais. Namuose galima įsirengti ir lubas su paveikslėlių, gana populiari plėvelė, kuri imituoja dangų, todėl suteikiama kambariui šiek tiek žaismingumo.Kai kuriems butams tai gali būti puiki apsauga nuo užliejimo. Kai turima kaimynų virš savo busto, tuomet įtempiamos lubos gali būti ir elementas ne tik interjerui, bet ir apsaugai, nes plėvelė gali atlaikyti apie 100 litrų vandens. Taigi, užliejimo atveju jūsų turtas būtų apsaugotas. Todėl galima įvardinti tokį dalyką kaip puikų privalumą. Vienintelis dalykas ko reikia nepamiršti yra tai, jog negalima plėvelės liesti aštriais daiktais, nes ji gali būti nesunkiai pradurta.

Komentarai
Kraunama...