What.lt

Išskirtinė, personalizuota dovana – geriau už pinigus?

0 6

Šiandien jauniesiems didžiąją jų dieną populiariausia yra dovanoti pinigų vokelius. Tačiau ši dovana dovanojantiesiems ne visuomet priimtina, ypač kai nenorima, kad jaunieji tiksliai žinotų dovanos vertę ar kai dovana yra labiau simbolinė. Taigi ką galima padovanoti? Kokios vestuvių dovanos yra populiarios ir pasiteisinančios?

Jei jau esate pakviesti į vestuves, tikėtina, kad puikiai pažįstate būsimus jaunavedžius. Tad tik jūs žinote, kokios vestuvinės dovanos jiems gali būti prie širdies, o kokios – ne. Vieniems – praktiškiems – pati geriausia dovana yra pinigai vokelyje, o kiti tokią dovaną gavę tiesiog įsižeistų ir pasijustų neįvertinti. Tad gerai apsvarstykite dovanos pasirinkimą. Galbūt jaunavedžiai labiau įvertins nuoširdžią ir kruopščiai atrinktą dovaną, vietoj pinigų? O ką rinktis, jei nusprendėte dovanoti kažką išskirtinio ir unikalaus?

Čią į pagalbą atkeliauja personalizuotos dovanos. Kai norisi, kad vestuvių dovanos būtų itin artimos jauniesiems, dovana gali atspindėti jų meilės šventės datą, jaunųjų inicialus, vardus ir t.t. Tokią dovaną pagaminti yra nesunku, greita ir visai nebrangu!

Platų vestuvių dovanų asortimentą siūlo https://www.gravideja.lt/ . Čia tikrai išsirinksite dovanos idėją, kurią padės įgyvendinti specialistai ir kartu sukursite dovaną, kurią jaunieji atsimins visą gyvenimą!

Komentarai
Kraunama...