What.lt

Interjero sprendimai: nenuobodžios lubos

0 31

Lubos, kaip ir grindys ar sienos namuose yra nepaslepiamos, todėl labai keista, jog daugelis nenori joms skirti tiek pat dėmesio. Grindys dažniausiai pasirenkamos pagal namų stilių, poreikius, sienų spalva ar tapetai taip pat būna derinami su tuo kokį dizainą norisi akcentuoti, o štai lubos beveik visais atvejais tiesiog lieka neutraliai baltos. Nors tai ekonomiškas ir galbūt praktiškas sprendimas, tačiau kai tikrai norisi susikurti unikalų, dailų interjerą, nereikėtų jų pamiršti – jos gali kuo puikiausiai išpildyti visus stiliaus reikalavimus ir net akcentuoti tam tikras interjero detales. Protingai pasirinktos lubos padės kambarį padaryti vizualiai erdvesnį. Tačiau paprastos lubos, jų atnaujinimas kainuoja daug, o ir ilgai užtrunka bei sukelia daug netvarkos ir reikalauja ilgo pasiruošimo, todėl dabar daugelio namų interjerą gali išgelbėti įtempiamų lubų montavimas Klaipėda.

Jei dar nesate girdėję, įtempiamos lubos yra ir karkaso ir plėvelės sudaryta konstrukcija, kuri leidžia džiaugtis itin lygiomis ir dailiai atrodančiomis lubomis, kurios gali būti ir labai paprasto dizaino, ir labai išskirtinio, tad kiekvienas gali likti patenkintas tokiu pasirinkimu. Galima sakyti, kad tai bene greičiausias būdas ir atnaujinti kambario dizainą, nes įtempiamų lubų montavimas Klaipėda tikrai neužtrunka taip ilgai kaip įprastas lubų atnaujinimas, įrengimas.

Žinoma, jei įtempiamų lubų montavimas Klaipėdoje nėra jums tinkamas būdas atsinaujinti, tuomet galima pasirinkti ir kitokius būdus pagyvinti lubas. Vienas iš geriausių būdų žaisti su kambario dizainu gali būti paprasčiausiai apšvietimas, kuris šiais laikais gali būti visoks. Vieniems patinka vienas didžiulis šviestuvas, kiti renkasi nedidelių, bet daug. Su įtempiamos lubomis apšvietimas irgi dailiai derinamas, galima įrengti šviesas net už lubų, tuomet sukuriamas labai įdomus įvaizdis, kuris atrodo moderniai.

Kai kurias lubas taip pat galima puošti ne tik apšvietimu, ar pvc plėvele, bet ir detalėmis. Pavyzdžiui, galima įtraukti medžio elementų, kurie duoda jaukumo, bet dažniausiai tinka tuose namuose, kuriuose yra kiek aukštesnės lubos. Galima sugalvoti labai daug idėjų, kaip baltas neutralias lubas paversti puikiu akcentu kambaryje.

Komentarai
Kraunama...