What.lt

Interjero kūrimas: lubų svarba?

0 28

Kiekvienas interjero dizaineris gali pažerti patarimų kaip susikurti maloniausią interjerą savo namuose, kuris ne tik džiugintų akį, bet būtų funkcionalus, patogus ir galbūt net atpalaiduojantis. Kai kurie sprendimai gali tikrai labai pagyvinti namų interjerą, todėl visuomet galvojant apie būsto įsigijimą ar atnaujinimą, reikia dėmesio skirti ir tam, kaip atrodys naujasis interjeras. Vienas dažniausių patarimų, kuriuos galima išgirsti yra tai, kad nereikia vaikytis senų tendencijų ar kokių nors stereotipų, kurie yra senamadiški ir neprivalo atsirasti ir jūsų namuose. Greičiausiai baltos lubos visiems atrodo savaime suprantamas dalykas, tačiau tai nėra priverstinis pasirinkimas – juk lubos gali būti labai įvairios. Jei nesinori nuobodumo, tai tokiam dalykui tikrai reikia skirti daugiau dėmesio ir pasirinkti ne visai standartinius, smagesnius sprendimus. Vienas iš jų – įtempiamų lubų montavimas.

Ne visi yra daug girdėję apie įtempiamas lubas, todėl verta suprasti kas tai per technologija. Pirmiausia tai yra labai greitas būdas namuose turėti dailias lubas, kadangi jos įrengiamos daug greičiau nei, tarkime, paprastai įrenginėjant ar atnaujinant lubas. Jos ypatingos tuo, kad yra sudarytos iš karkaso ir plėvelės, todėl tai nėra sudėtinga konstrukcija, kuri galėtų daug užtrukti. Geriems specialistams įtempiamų lubų montavimas užtrukti gali vos kelias valandas, nes pritvirtinus karkasą, tereikia įtempti plėvelę, kas padaroma karščio pagalba. Taigi, interjeras per trumpą laiką gali labai puikiai atsinaujinti vien jau skiriant daugiau dėmesio luboms.

Kai kuriais atvejais galima savo namus paversti tikru meno kūriniu, tačiau toks sprendimas tinka tiems, kurie nori, kad būtent lubos būtų kambario akcentu. Tai reiškia, kad pvc plėvelė gali būti ne tik vienspalvė, bet ir raštuota ar net su atspausdintu, jums patinkančiu paveikslėliu, nuotrauka. Paviršius šių lubų gali būti ne tik matinis, bet ir blizgus, todėl nesunkiai galėsite džiaugtis vizualiai didesne patalpa. Prie to paties įtempiamų lubų montavimas yra naudingas norintiems paslėpti lubų defektus – plėvelė pasirūpins, jog nesimatytų jokių įskilimų ar nusilupusių dažų. Paslėpti su plėvele galima ir kyšančius laidus ir kitokius netobulumus, kurie trukdo bendram vaizdui.

Komentarai
Kraunama...