What.lt

Dovanų kuponas – puiki dovana

0 15

Dažnai sugalvoti ką padovanoti žmogui yra gana sunku ir nors, atrodo, būtų galima tiesiog į voką įdėti tam tikrą pinigų sumą ir leisti nusipirkti jam tai, ko jis iš tiesų nori – tai ne visuomet yra mandagu. Dėl šios priežasties tenka apie dovanas pagalvoti iš anksčiau ir Kalėdų ar gimtadienio proga įteikti tai kas žmogui tikrai patiktų. Visi bijo padovanoti ką nors visiškai nereikalingo, o kartais išrinkti dovaną pritrūksta ir laiko, ypač jei ieškoma dovana Kalėdoms, kai visose parduotuvėse didelės eilės žmonių. Tokiais atvejais labai tinkama dovana tampa dovanų kuponas ar kokie nors bilietai į renginį, koncertą ar dar į kokį pasirodymą. Tačiau dovanojant bilietus, kuponus reikia susipažinti su kai kuriomis sąlygomis kaip turi būti įteikta tokia dovana.

Dovanoti pinigus vokelyje, sakoma, gali tik vyresnieji žmonės savo vaikams ir tai ne visada – pinigai turi būti skirti šeimos kūrimui ar norint prisidėti prie šeimos būsto įsigijimo. Visais kitais atvejais dovanoti pinigus nebuvo mandagu, tačiau kaip bus ateityje tikrai nėra žinoma. Kol pinigus dovanoti nėra priimtina ir taip pat nepavyksta išrinkti geros dovanos, situaciją išgelbėti gali dovanų kuponas arba bilietai. Žinoma, net ir renkant kuponus reikia nusimanyti kokia veikla ar parduotuvė žmogui patinka, bet tai išsiaiškinti yra kur kas lengviau. Kuponai gali būti tam tikra pramoga, kaip pabėgimo kambarys, pasivažinėjimas motociklu, skrydis oro balionu, o nemėgstantiems aktyvaus laisvalaikio tiks ir dovanų kuponas į spa arba tiesiog čekis apsipirkti tam tikroje parduotuvėje. Jeigu artėja koks nors koncertas ar renginys, į kurį žmogus labai norėjo, tuomet bilietai į jį gali virsti puikia dovana taip pat.

Svarbiausia teikiant bilietus ar dovanų kuponus gerai suprasti šių dalykų sąlygas ir jas pateikti žmogui, kuriam jie dovanojami. Kuponai ir bilietai turi galiojimo laiką, todėl jį reikia pabrėžti, kitaip dovana gali likti neišnaudota. Be to labai svarbu suprasti ir visas nurodytas papildomas sąlygas – galbūt reikia išankstinės registracijos kokiai nors pramogai arba kuponas galioja tik tam tikromis dienomis.

Komentarai
Kraunama...