What.lt

Dezinfekcija pandemijos metu

0 13

Pasaulyje plintant virusui labai sunku negalvoti apie tai ar neparsinešamas virusas kaskart grįžtant namo iš parduotuvės ar kitos viešos vietos. Dėl šios priežasties ne tik siūloma kuo daugiau laiko praleisti namuose, bet ir viešumoje dėvėti kaukes, o kai kuriais atvejais net ir pirštines. Vienas iš svarbiausių dalykų, kuriuos reikia atlikinėti norint apsisaugoti nuo viruso yra rankų dezinfekcija. Rankomis veidas liečiamas yra labai dažnai, daugeliu atveju šis veiksmas yra net nepastebimas, todėl net nežinodami galite suteikti virusui galimybę patekti į jūsų organizmą. Rankas plauti reikėtų kaskart palietus paviršius, kurie gali būti užteršti. Siūloma ir rankų dezinfekcija, kuri naikina ligų sukėlėjus. Nusipirkti antiseptinių priemonių galima bet kurioje vaistinėje – taip užsitikrinsite geriausią higieną.

Didžiausia problema nuolat užsiimant rankų dezinfekcija, plovimu yra tai, kad oda labai išsausėja, o kai kuriais atvejais tenka kovoti ir su rankų skeldėjimu. Jautresnės odos savininkai negaudami pakankamai drėgmės ir nuolat džiovindami odą dezinfekcijos priemonėmis, gali vėliau kovoti su atsiradusiomis žaizdelėmis, kurios yra skausmingos ir tikrai neatrodo dailiai. Kad išvengti tokių problemų, būtina nuolat rankas drėkinti kremu, losjonu ar kita padėti galinčia priemone. Verta rinktis ir specialius muilus, kurie turi maitinančių sudėtinių dalių. Tuomet dažnas rankų plovimas ne taip kenkia.

Dezinfekcija svarbi ne tik rankoms, bet ir paviršiams. Labai svarbu nuolat rūpintis, kad viruso neatsirastų namuose. Taip pat būtina užtikrinti, kad biurai ir visos kitos patalpos nėra užkrėstos. Jei buvo turėtas kontaktas su užsikrėtusių žmogumi arba jis buvo kokioje nors patalpoje, ją būtina dezinfekuoti. Tai gali padaryti https://www.higienoskursai.lt/dezinfekcija-nuo-koronaviruso komanda, kuri profesionaliai dezinfekuoja būstus, biurus, sandėlius ir kitokias patalpas. Taigi, jeigu įtariamas koks nors patalpos kontaktas su koronavirusu sergančiu žmogumi, geriau iškart apsisaugoti, kol neužsikrečia daugiau žmonių.

Galima pastebėti, kad reikia imtis vis daugiau saugumo priemonių, kurios padėtų šiai pandemijai praeiti kaip įmanoma greičiau su kuo mažiau neigiamų padarinių. Dėl šios priežasties visiems būtina kaip įmanoma geriau rūpintis savimi, savo higiena, namais ir šeima.

Komentarai
Kraunama...