What.lt

Biuro baldai: kokios kėdės tinka labiausiai?

0 9

Kiekvienas biuras turi savo stilių, todėl labai dažnai prie jo derinami ir baldai. Žinoma, visuomet gerai pasirinkti tai, kas reprezentuoja įmonės paslaugas, požiūrį, įvaizdį, tačiau kalbant apie baldus labai svarbus komfortas ir patogumas, kad darbuotojų savijauta būtų kuo geresnė, o darbas produktyvesnis. Įvaizdis tikrai svarbu, bet jį būtina derinti ir su patogumu. Svarbiausi baldai biure yra tie, kuriais naudojamasi, todėl visuomet išskirtinai patogios turi būti biuro kėdės ir stalai, prie kurių praleidžiama daugiausiai laiko dienoje. Pasirinkimo šiais labai daug, tad jeigu nusprendėte atsinaujinti, tuomet verta žinoti kokiais kriterijais reikėtų vadovautis renkantis kėdes.

Pats pavojingiausias dalykas dirbant sėdimą darbą yra netaisyklinga laikysena būnant prie kompiuterio. Dažnai žmonės bandydami kuo patogiau įsitaisyti, kad galėtų išbūti sėdint kelias valandas, pamiršta laikysena, todėl atsiranda nugaros skausmų ir kitų sveikatos problemų. Taip pat daugelis nedaro pertraukėlių, per kurias galėtų pastovėti, pavaikščioti, pakeisti poziciją. Tokiais atvejais labai svarbi ir kojų padėtis, todėl dabar norint suteikti darbuotojams kuo didesnį patogumą sėdėti taisyklingai, gaminami reguliuojami stalai ir biuro kėdės, kurios prisitaiko prie žmogaus anatomijos, ūgio.

Kėdes reikia rinktis itin kokybiškas – investavus jos tikrai ilgai tarnaus, o ir patogumas bus daug geresnis nei paprastų kėdžių. Biuro kėdės turi būti kiek įmanoma labiau reguliuojamos, kad kiekvienas galėtų džiaugtis puikiai prisitaikančia kėde. Svarbu pasidomėti koks yra kėdės maksimalus aukštis prieš ją perkant ir atsižvelgti į darbuotojų ūgį, kurie ja naudosis. Taip pat puiku, jei prieš perkant išbandote ir patikrinate ar aukštis reguliuojasi sklandžiai. Biuro kėdės sėdynė gali būti skirtingo minkštumo, tad renkantis reikia pagalvoti kokio minkštumo norisi. Atlošas, patartina, kad būtų S raidės formos, nes taip jis geriausiai atitiks nugaros linkius, tad jai atiteks mažiau krūvio.

Žinoma, atsižvelkite į dizainą, šiais laikais biuro kėdės gali būti ir dailios, ir patogios. Tikrai nereikia rinktis tarp šių dviejų savybių. Atkreipkite dėmesį ir į kėdės priežiūrą – jei jomis naudosis daug žmonių, jos gali greitai pritraukti nešvarumų, tad reikėtų pasidomėti kaip jomis reikia rūpintis ir valyti.

Komentarai
Kraunama...