What.lt

Apie ką pagalvoti vykstant žvejoti?

0 6

Žvejyba labai dažnas vyrų užsiėmimas, kai norisi pabėgti nuo rutinos ir praleisti šiek tiek laiko gamtoje. Šaltuoju sezonu į tokias veiklas leidžiasi ne tiek ir daug žvejų, tačiau orams šiltėjant atsiranda vis daugiau norinčių pasidžiaugti meškere ir, galbūt, pasiplaukiojimu valtimi. Žinoma, kaip ir visos veiklos, taip ir ši reikalauja pasiruošimo, kadangi žūklei reikia nemažai daiktų, ypač ruošiantis gamtoje pabūti ilgiau nei porą valandų. Vykstant su kompanija, reikia apgalvoti netgi daugiau detalių, todėl spontaniškas sprendimas išvykti pažvejoti būna gana retas. Taigi, sužinokite apie ką reikia pagalvoti, kad žvejyba eitųsi sklandžiai.

Visada pirmiausia tenka pagalvoti apie -vejojimo vietą ir tai, kaip ten nukeliauti. Vykstant su bičiuliais, nutarkite keliais automobiliais vyksite, o gal visi tilpsite į vieną. Nepamirškite, kad vietos turi užtekti ir daiktams, ypač jei galvojate pasiimti pripučiamas valtis. Juk kelių žmonių įranga žvejojimui tikrai užima nemažai vietos. Dažniausiai išsirenkama vieta iškart sufleruoja ir kokias žuvis ten bus galima pagauti, todėl iškart reikia apgalvoti kokia įranga bus reikalinga būsimam žvejojimo metodui. Taip pat daugeliu atveju rekomenduojami echolotai, kurie padeda lengviau rasti laimikių. Tokia įranga gana išmani ir ne kiekvienas žvejys ją turi, tačiau tikrai verta tokį sprendimą apgalvoti, nes echolotai tikrai gali palengvinti ir pagerinti laiko leidimą gamtoje.

Žinant kokias žuvis gaudysite, galima pagalvoti apie tinkamiausią masalą bei meškeres. Daugelis žuvų gali būti pagautos lengviau jei naudojamas tinkamas būdas, taigi, pagal tai ir nuspręskite ką būtina su savimi pasiimti. Echolotai, meškerės, masalai – tik vieni iš daugelio dalykų ko gali prireikti. Pagalvokite ir apie kabliukus, plūdes ir kitas reikalingas priemones, jog nieko nepamirštumėte.

Labai svarbu išsirinkti ir patogius, sezoną atitinkančius drabužius, kurie leis nesušalti ar apsisaugoti nuo vabzdžių. Taip pat rinkitės drabužius į kuriuos patogu pasidėti reikalingas smulkias priemones. Į ilgesnį pasibuvimą gamtoje pasiimkite ir maisto, kad išalkus galėtumėte pasistiprinti. Jei sezonas šaltesnis, tuomet tikrai pravers ir šiltas gėrimas termose, kuris išlaikytų jį šiltą bent kelias valandas, kad nesušaltumėte.

Komentarai
Kraunama...