Verslopartneris.lt

Galvojantiems, ką padovanoti savo mažiesiems

0 4

Jeigu šeimoje turite labai mažų vaikučių, artėjant šventėms, ko gero, vistiek galvojate ką padovanoti savo mažiesiems. Ir, ko gero, galvojate kokie žaidimai vaikams tiktų labiausiai. Straipsnyje aprašome, kaip išsirinkti tinkamą dovaną vaikučiams.

Jeigu jūsų vaikas dar kūdikis, jis tikrai dar nesupras kas yra tas žaidimas. Kūdikiams džiugesį sukelia įvairūs nematyti daiktai ir reiškiniai. Žinoma, tai nereiškia, jog nereikia vaikui nieko dovanoti. Verčiau nupirkite kokį paprastą barškutį ar kramtuką, bei jį įmantriai supakuokite. Mažyliui didžiausia dovana bus dovanos atpakavimas, kadangi matys įvairiaspalvius ir įvairių tekstūrų popierius, galės pajusti naujus dalykus liesdamas dovanas.

Vaikai oficialiai perkopę iš kūdikystės į vaikystę, jau geba atlikti ir tam tikrus veiksmus: ropinėti, su tėvelių pagalba vaikščioti, atpažinti garsus, žaisti su kaladėlėmis ir kt., todėl esant tokiam amžiui žaidimai vaikams jau gali būti įmantresni, tokie, kurie padėtų vaikams ugdyti savo gebėjimus. Puikus pasirinkimas yra edukaciniai žaislai: kūrybiniai rinkiniai, nesudėtingos dėlionės, kaladėlės, garsus skleidžiantys žaislai ir pan.

Vaikai, kurie jau ruošiasi žengti į pradinę mokyklą jau geba būti žymiai savarankiškesni. Taip pat po truputį ugdosi žmogaus asmenybė – reiškiama nuomonė, yra dalykai, kurie patinka, kurie nepatinka, ginčijamasi, argumentuojama ir kt. Taigi, tokio amžiaus vaikams tinka žaislai, kurie ugdo vaiko protinę, kūrybinę ir „tikrojo aš“ veiklą. Labai svarbu nepamiršti to, kad esmė yra ne brangiausiame žaisle, o kokią naudą žaidimai vaikams suteiks.

Komentarai
Kraunama...