Verslopartneris.lt

Kur kreiptis kai prireikia automobilių detalių?

0 16

Jei turite automobilį, tikriausiai esate nemažai girdėję apie įvairias automobilių detales. O ar žinote, kokią paskirtį atlieka vamzdžiai ir alkūnės ir kokios jų specifikacijos?

Plieninės alkūnės yra labai įprastos vamzdžių jungiamosios detalės, naudojamos vamzdynų sistemoms keisti srautinę kryptį. Be vamzdžių jungiamųjų detalių, alkūninis vamzdis taip pat reiškia perdirbimo metodą. Norint pakeisti dujotiekio cirkuliacijos kryptį, jis turi sulenkti tiesinį vamzdį per perdirbimo metodą. Gamybos procesas ir gautas produktas vadinami vamzdžių lenkimu. Siekiant užtikrinti, kad lenkimo dalies sienelės storis būtų ne mažesnis kaip tiesios vamzdžio dalies , minimalus vamzdžio lenkimo spindulys turėtų būti 3D. Konkretus dydis priklauso nuo veikimo sąlygų. 

Vamzdžių alkūnė yra tam komponentas, paprastai naudojamas vamzdžių montavimui. Jis jungia du vamzdžius su tokiu pat ar skirtingu nominaliu skersmeniu, kad būtų užtikrinta, jog plieninis vamzdis pasisuks tam tikru kampu.

Keičiant automobilio dalis, jei reikalingi vamzdžiai ir alkūnės , siūlome kreiptis į srities profesionalus, kurie padės išsirinkti tinkamas ir ilgaamžes detales jūsų automobiliui.

Komentarai
Kraunama...