Verslopartneris.lt

LED žibintai – trūkumai ir privalumai

0 6

Šviesos diodų tarnavimo laikas yra daug ilgesnis. Maždaug 15 000 valandų, palyginti su 1 000 valandų halogeninių lempučių. Nors jie gali būti brangesni, jų ilgaamžiškumas daugiau nei kompensuoja išlaidas.

„HID“ yra ryškiausias iš trijų tipų automobilių žibintų. Tačiau jie turi savo niuansų. Jie gali apakinti artėjančius vairuotojus, o jų ryškumas taip pat sukuria šešėlio efektą, dėl kurio vairuojant sunku pamatyti kitus objektus. Naudodami šviesos diodus neturite jaudintis dėl per didelio ryškumo, dėl kurio kiti vairuotojai gali laikinai apakti. 

Suderinti žibintai duoda gerą apšvietimą, kuris yra daug geresnis už halogenus. Palyginti su HID arba halogenais, kuriems reikia šiek tiek laiko įsijungti ir pasiekti ryškumą, šviesos diodai užsidegs iškart, kai jie bus įjungti. Tai reiškia, kad už jūsų sėdintys vairuotojai turės pakankamai laiko sureaguoti, kai, pavyzdžiui, paspausite stabdžius. Ar yra trūkumų? Išsiaiškinkime! Taip pat esant poreikiui automobiliuose gali būti montuojami papildomi žibintai.

Kokie galimi LED žibintų trūkumai?

Akivaizdžiausias LED žibintų trūkumas yra kaina. Tiesą sakant, iš pradžių tik aukščiausios klasės transporto priemonės buvo su LED galiniais žibintais ar posūkio žibintais. Antras klausimas – karštis. Nors pats šviesos diodų šviesos šaltinis neįkaista, yra daug šilumos, kuri išsisklaido spinduolyje. Jums greičiausiai reikės kitų komponentų, kad suvaldytumėte šią šilumą, o tai akivaizdžiai reiškia daugiau išlaidų. Tačiau geras dalykas yra tas, kad bėgant metams LED automobilių lemputės kaina sumažėjo. Jie vis tiek yra brangesni už halogenines lemputes, tačiau su visais šviesos diodų pranašumais jie yra verti savo kainos.

Apibendrinant nepaisant LED žibintų galimų trukūmų, vis dėlto jie turi ženkliai daugiau privalumų. Todėl automobilių pramonėje visuose naujuose automobiliuose yra naudojami tik LED žibintai, atsisakant hialogeninių lempučių. Norint pasirinkti tinkamus LED žibintus, geriausia kreiptis į profesionalus, kurie specializuojasi būtent LED žibintų pardavime, taip rasite ne tik geriausią kokybės ir kainos santykį, bet ir gausite profesionalius specialistų patarimus.

Komentarai
Kraunama...