Verslopartneris.lt

Kodėl įdegio kremus rinktis rekomenduojama vis dažniau?

0 10

Daugelis moterų vasaros dažnai laukia ne tik dėl atostogų, šilto oro, bet ir įdegio, kuris įmanomas tik vasaros sezonu, jei nesinaudojama soliariumais. Paplūdimiai dažniausiai būna pilni žmonių, norinčių pasidžiaugti tiek saule, tiek vandens telkiniais ir jų teikiamomis pramogomis. Net ir aktyviausiomis saulės valandomis žmonės retai pasitraukia nuo tiesioginių saulės spindulių – juk vasara pasidžiaugti galima vos tris mėnesius, o laukti jos reikia visus devynis. Deja, bet toks saulės pasiilgimas dažnai nėra itin geras, ypač kai ji nėra vengiama net karščiausiomis valandomis. Kartais džiugina ne tik įdegis, bet liūdina ir nudegimai, kurie verčia kuriam laikui saulės atsisakyti. Ko daugelis dar nežino – saulės spinduliai skatina senėjimą, odos vėžį ir daugelį kitų dalykų, kurie nėra itin geri, todėl tie, kurie nevengia saulės net ir tuo metu, kai joje būti nerekomenduojama tikrai negerina savo sveikatos būklės.

Įdegio kremai vis dažniau rekomenduojami tam, kad itin norintys įdegio džiaugtųsi juo kiek sveikesniu būdu. Tam, kad žmogus tikrai gerai įdegtų, reikėtų būti saulėje ir nenaudoti SPF priemonių, kitaip įdegama bus lėtai ir greičiausiai per menkai. Be SPF priemonių, žala odai padaroma negrįžtamai. Taigi, susiduriama su sprendimu, kai pasirinkti tenka vieną arba kitą. Visgi, savaiminio įdegio kremai tampa kaip ir galimybę pabėgti nuo šio sprendimo. Taigi, džiaugiamasi ir odos puoselėjimu ir galėjimu turėti norimą įdegį. Pradžioje gali būti gana sunku priprasti tokią priemonę naudoti, tačiau kai kuriems tai kaip tik atrodo greita ir patogu. Svarbiausia atrasti itin patogią ir malonią priemonę būtent savo odai.

Kodėl įdegio kremai rekomenduojami kur kas labiau nei saulės spinduliai ir kokios priežastys skatina pradėti naudoti SPF priemones žiemos metu? Kaip jau suprantama, saulė skleidžia UVA ir UVB spindulius. UVB leidžia įdegti ir aktyviausi būna vasaros metu, jie veikia odos paviršių, skatina senėjimą ir net odos vėžį. Nors kitais sezonais šie spinduliai nebūna tokie aktyvūs, reikia nepamiršti, kad kuo puikiausiai odą visus metus veikia UVA spinduliai, nuo kurių galima apsisaugoti tepant nepridengtas vietas apsauga nuo saulės. Šie spinduliai lygiai taip pat turi įtakos senėjimui ir vėžio rizikai. Blogiausia tai, kad jie pasiekia kur kas gilesnius odos sluoksnius, todėl SPF ir yra toks rekomenduojamas.

Komentarai
Kraunama...