Verslopartneris.lt

Hydrafacial aparato nauda

0 23

Vieni iš populiariausių veido valymų ilgą laiką buvo mechaninis ir rūgštinis. Šios dvi procedūros dažnai pasirenkamos ir dabar, tačiau tikrai nedaugeliui jos gali būti labai malonios ir kartais jas ištverti gana sunku. Mechaninis veido valymas gali būti pernelyg skaudus jautresnėms asmenims, o rūgštiniai veido valymai net ir būdami naudingi gali sukelti nemalonių padarinių jautrios odos savininkėms. Būtent todėl rinkoje atsirado nauja procedūra, kurią apturėti leidžia Hydrafacial aparatai. Ultragarsinis veido valymas yra puikus pasirinkimas bet kokiai veido odai ir puikiai tinka jautriai.

Tiems, kas dar nėra susipažinę kuo toks nuostabus yra ultragarsas, verta žinoti, kad tai labai naudinga norint paveikti gilesnius odos sluoksnius, todėl ultragarsinis veido valymas yra vadinamas giluminiu. Tai itin modernus ir efektyvus būdas ne tik tinkamai išvalyti odą bet ir ją atjauninti. Kadangi procedūra neskausminga, ji nesukelia nemalonių patirčių. Išvalius oda galima džiaugtis pagreitintais regeneraciniais procesais bei subalansuotu jos pH.

Hydrafacial aparatai dažnai leidžia atlikti ir LED šviesų terapijos procedūrą, kuri nėra invazinė ir grožio srityje naudojama raukšlių mažinimui, visos odos būklės gerinimui. Skirtingos spalvos LED šviesos veikia skirtingas problemas – vienos turi antibakterinę funkciją, kitos skatina kolageno gamybą ar padeda kovoti su spuogeliais. Taigi, specialistais pritaikys procedūra individualiai jums, pagal odos būklę.

Kadangi aparatas pasižymi keliomis funkcijomis, su juo galima atlikti gana nemažai procedūrų. Dar viena itin puiki procedūra, kuri labiau suorientuota į atjauninimą yra deguonies įvedimo procedūra. Hydrafacial aparatai suteikia galimybę įvesti veikliąsias medžiagas labai giliai į odą nenaudojant adatų Tai reiškia, jog galima džiaugtis visiškai neskausminga galimybę puoselėti veido odą. Tokioje procedūroje specialiai naudojami mažos molekulinės masės produktai, serumai, kurių ingredientai lėtina senėjimo procesus.

Su Hydrafacial gali būti atlikta ir deimantinė mikrodermabrazija, kuri yra saugi estetinė procedūra. Jos metu daugiausiai dėmesio skiriama negyvos odos ląstelių šalinimui, odos reljefo gerinimui, kolageno gamybos skatinimui ir odos stangrumui. Rezultatai gali džiuginti, nes sumažėja raukšlelės, oda tampa lygesnė, skaistesnė, gerėja odos tonusas. Taip pat gerėja randelių būklė, odos struktūra.

Komentarai
Kraunama...