Verslopartneris.lt

Saulės žala: kaip išgauti norimą įdegį saugiau?

0 18

Vasaros metas yra labai pavojingas daugelio žmonių odai, nes saulės skleidžiami spinduliai yra žalingi. Ilgą laiką tai atrodė kaip natūralus būdas įdegti ir džiaugtis dailiu odos atspalviu, tačiau tai kad kūnas įgauna rudumo visai nereiškia, kad organizmas saulės spinduliais mėgaujasi. Iš esmės, įdegis reiškia, kad kūnas stengiasi apsisaugoti nuo saulės spindulių, kai jų būna per daug ir saulėje būnama per ilgai. Saikingas buvimas saulėje yra gerai ir turi tam tikros naudos, tačiau ruošiantis į paplūdimį, būtina pagalvoti apie SPF priemones. Be jų galima sulaukti net ir nudegimų, kurių žala yra dar didesnė, skatinanti senėjimo procesus ir neigiamai veikianti apsauginį odos barjerą. Apsauga nuo saulės, žinoma, neleidžia taip greitai įdegti, dėl ko kai kurie jo ir nenaudoja. Visgi įdegęs kūnas vis dar simbolizuoja patrauklumą, todėl daugelis jo nori. Kremas nuo saulės užtikrina, kad įdegimas bus lėtesnis ir netoks žymus, tačiau ir odos būklė būna apsaugoma. Naudoti SPF priemones rekomenduojama net ir visus metus, nes saulės spinduliai odai įtakos turėti gali net ir per debesis. Puikių priemonių apsaugai rasti galima – https://hempz.lt/ internetinėje parduotuvėje.

Galvojant apie įdegį, visada galima rasti geresnių variantų nei ilgas laiko leidimas po saulę, kai jos aktyvumas yra itin aukštas. Šaltaisiais sezonais daug kas naudojasi soliariumais, tačiau kas sakė, kad juo negalima pakeisti mėgavimosi saulės voniomis? Soliariumų lempos padeda įdegti, paskatina vitamino D gamyba visai kaip saulė, tačiau jame nepraleidžiama tiek daug laiko, todėl ir žala gali būti mažesnė. Žinoma, padauginus tokių procedūrų galima susidurti su tam tikromis odos problemomis kaip ir po buvimo saulėje, tačiau ribojant apsilankymus ir deginimosi laiką tikrai galima pasidžiaugti rezultatais ir ne tokia jau didele žala odai. Soliariumų kremai dažnai padeda užtikrinti, kad odai būtų kuo lengviau prisitaikyti prie lempų, o taip pat ją gausiai pamaitina, todėl rezultatai tenkina daugelį, nes oda būna puikaus atspalvio ir minkšta, švelni.

Dar mažesnę žalą daro savaiminio įdegio kremai, o pasirinkus gerą priemonę, galima džiaugtis, kad oda nepatiria jokio neigiamo poveikio. Tokios priemonės dažnai ne tik suteikia atspalvį, bet ir padailina odos išvaizdą. Kadangi įdegio kremai dažnai papildomi įvairiausiais drėkinančiais ingredientais, odai iš jų būna visai nemažai naudos. Žinoma, kad atspalvis tenkintų reikia labai tolygiai kūną ištepti šia priemone, tačiau dabar galima rasti tokiu dalykų kaip įdegio paskirstymo kempinės, pirštinės, tad atspalvis gali atrodyti net labai puikiai. Džiugina ir tai, kad su kremais galima pasiekti gerų rezultatų net neišėjus iš namų.

Komentarai
Kraunama...