Verslopartneris.lt

Patarimai: tobula oda naudojant įdegio kremus

0 19

Saulė daro didelę žalą odai ir organizmui, jei jos spinduliais mėgaujamasi be saiko ir nenaudojama gera apsauga nuo saulės. Vasaros metu tikrai daugelį džiugina kiek tamsesnė odos spalva ir nors daugelis specialiai paplūdimiuose praleidžia kuo daugiau laiko per kaitriausias dienos valandas norėdami įdegti, tai nebūtinai bus naudinga. Įdegis yra gražu, tačiau odos būklė turėtų būti kur kas svarbesnis aspektas. Pirmiausia, atsiradęs odos rudumas rodo, jog organizmas stengiasi apsaugoti save nuo žalingų saulės spindulių, tai jokiais būdais nėra teigiamas dalykas. Tam, kad būtų lengviau padeda kremas nuo saulės, kuris odai suteikia šiokį tokį atsparumą nudegimams, jei naudojamas pagal instrukcijas. Nuolat saulėje be SPF būnanti oda sensta greičiau, atsiranda pigmentinių dėmių, strazdanų, o taip pat padidėja šansas atsirasti odos vėžiui. Taigi, kartais įdegis saulėje gali daug kainuoti. Tam, kad pavyktų dailiu odos atspalviu mėgautis saugesniais būdais, yra savaiminio įdegio kremai, kurie yra kur kas saugesnė alternatyva. Jie taip pat įdegį užtikrina net ir šaltuoju sezonu, tačiau, kad pavyktų atrodyti itin gražiai ir džiaugtis tolygiu atspalviu, reikia mokėti šiuo produktu naudotis. Straipsnyje rasite kelis patarimus, kurie gali padėti.

Pirmiausia labai svarbu pasirinkti itin kokybiškas priemones. Savaiminio įdegio kremai gali išties pagelbėti norintiems dailaus atspalvio visus metus, tačiau pasirinkus itin pigias, neaiškias priemones galima labai nusivilti rezultatu. Netolygus atspalvis, dėmės ant drabužių ir ant odos, nemaloni oranžinė spalva yra blogiausi dalykai, kurie gali pasireikšti dėl prasto produkto. Kai tinkama priemonė pasirinkta, labai svarbus odos paruošimas. Jei oda bus su išsausėjusiomis vietomis, nevisai švari tuomet ir tolygumo nereikėtų tikėtis, nes įdegio kremai prisitaiko prie odos. Jei oda bus švelni, lygi, be išsausėjimų, tikėtis lygaus įdegio efekto tikrai galima. Nereikėtų atlikti depiliacijos ar šveitimo prieš pat kremo tepimą, nes jautresnė oda gali sudirgti. Geriausia šiuos dalykus atlikti dieną prieš arba, tarkime, ryte, o įdegio kremą tepti vakare. Taip tikrai žinoma, jog oda bus nusiraminusi.

Įdegio kremai gali būti tepami rankomis, tačiau jas po procedūros būtina nusiplauti. Žinoma, verta žinoti, jog yra ir specialių priemonių, kurie padeda tolygiau paskirstyti kremą. Specialios servetėlės ar kempinėlės gali būti puikios priemonės pradedantiesiems naudoti savaiminio įdegio kremus.

Komentarai
Kraunama...