Verslopartneris.lt

Vasaros sezonas: apsauga nuo saulės

0 13

Vasaros sezonas dažniausiai būna net labai laukiamas. Atostogos, kelionės, rudas įdegis dažniausiai visuomet yra siejami su karštuoju sezonu. Deja, vis dažniau galima išgirsti kokia pavojinga yra saulė ir kaip ji gali pakenkti kiekvieno žmogaus odai. Nors įdegis daugeliui atrodo itin patrauklus, deja, jis gali būti labai žalingas pridaryti daugiau bėdos nei naudos. Įdegti sveikai kažin ar įmanoma, vienaip ar kitaip bent kažkiek žalos saulė odai tikrai turės. Kad būti įmanoma sumažinti jos daromą žalą, turi būti naudojami įdegio kremai su spf, kurie padeda odai apsisaugoti nuo UVA bei UVB spindulių.

Nors apsaugą nuo saulės naudoti dažniausiai rekomenduojama karščiausiu dienos metus, kai deginamasi, reikia suprasti, jog net ir būnant ne prie vandens ir nesideginant atvirus odos plotus galima rimtai nudegti, todėl jei saulei šviečiant esama lauke, apsauginės priemonės taip pat yra reikalingos. Šiuo metu galima rasti gausius kiekius informacijos, kuriuose nurodoma, kad apsauginės priemonės atviriems odos plotams gali būti naudojamos visus metus, juk saulė savo žalą gali padaryti net ir per debesis apsiniaukusią dieną, tačiau šaltuoju metu ji ne tokia aktyvi.

Saulės poveikis odai tikrai nėra geras. Nors kurį laiką galima džiaugtis gražiu įdegiu, vėliau galima liūdėti dėl greičiau senstančios odos, gilesnių raukšlelių ir greito odos elastingumo, stangrumo netekimo. Taip pat jautresnei odai saulė gali paskatinti sausėjimą ar kitus nemalonius dalykus. Itin dažnai ir ilgai būnant saulėje galima padidinti riziką susirgti odos vėžiu.

Būtent SPF užtikrina, kad oda nebus taip greitai paveikiama saulės, todėl labai svarbu nepamiršti šios priemonės naudoti bent jau tuo metu, kai saulė yra aktyvi nepriklausomai nuo to ar deginatės, ar tiesiog vaikštote parke. Visas drabužiais neuždengtas vietas turi dengti kremas nuo saulės. Kartais gali būti sudėtinga išsirinkti kokybišką kremą ar losjoną, tačiau atsižvelgus į savo odos tipą, spalvą, tikrai galima atrasti puikių priemonių. Sausos odos savininkams tiks SPF praturtinti drėkinamosiomis savybėmis, o riebios odos savininkams svarbu atsirinkti ne per sunkius produktus, kurie nekimštų porų, ypač jei priemonė naudojama veidui. Su apsauga nuo saulės irgi galima įdegti, tačiau ne taip greitai bei efektyviai. Bet kokiu atveju labiau visuomet rūpėti turėtų sveika oda, o įdegį gali padėti išgauti saugiau savaiminio įdegio kremai.

Komentarai
Kraunama...