Verslopartneris.lt

Vokų plastika – išraiškingam žvilgsniui

0 28

Užkritę vokai dėl perteklinės odos yra dažna problema, kuri kamuoja ne tik vyresnio amžiaus žmones, kurių oda nebe tokia elastinga, bet ir jaunus žmones, kurie tai yra paveldėję. Nors tikrai yra dalis žmonių, kurie akių vokų plastiką pasirenka dėl noro turėti išraiškingesnį žvilgsnį, kartais tokią operaciją paskatina regėjimo problemos. Dėl jų galima nebe taip lengvai skaityti, o ir matymo plotis labai nukenčia, nes nusvirę akių vokai neleidžia matyti pilno vaizdo. Negana to, tiek jauniems, tiek vyresniems žmonėms nusvirę vokai prideda daugiau metų, pats veidas visuomet atrodo pavargęs, o žvilgsnis liūdnas, o kartais net ir piktas. Jei akių vokų plastika aktuali ir jums, verta daugiau sužinoti apie pačią operaciją.

Ši estetinė procedūra vis labiau populiarėja, nes plastinės operacijos tampa labiau pripažįstamos ir daugelio požiūris darosi vis tolerantiškesnis tokiems dalykams. Plastikos chirurgas prieš operaciją aptaria galimus rezultatus, padeda jums geriau suprasti savo norus ir lūkesčius. Operacijos esmė yra pašalinti perteklinę odą, riebalinius maišelius. Daugelis galvoja, kad po operacijos randeliai lieka labai matomi, tačiau akių vokų plastika puiki tuo, kad pjūviai daromi natūraliose vokų raukšlėse, todėl įmatyti randelių, nežinant, kad jie yra praktiškai neįmanoma. Operacija trunka apie valandą ir dažnai priklauso nuo to ar yra operuojami ir apatiniai vokai.

Akių vokų plastika daroma su vietine nejautra, o išvažiuoti namo galima dar tą pačią operacijos dieną. Pirmąsias dienas po operacijos naudojami kompresai, jie mažina tinimą ir gali šiek tiek pagelbėti nuo kraujosruvų atsiradimo. Žinoma, tai nuspėti sunku, kadangi kiekvieno žmogaus organizmas skirtingas, todėl koks bus patinimas, kiek mėlynių ir kraujosruvų yra individualu. Kelias dienas akys būna jautresnės, ašaroja ir dažnai jautriau reaguoja į šviesą. Po pirmos savaitės jau yra nuimami siūlai, tuomet nueina patinimas ir mėlynės bei pradedami matyti rezultatai.

Pasiruošiant operacijai reikia pasitikrinti sveikatą. Reikalinga įvertinti sveikatos būklę, kad būtų galima žinoti ar operacija tikrai gali būti atliekama. Gali tekti ir nebevartoti kai kurių vaistų arba juos pakeisti. Patariama nerūkyti, vengti kai kurių vaistų, tokių kaip aspirinas.

Komentarai
Kraunama...