Verslopartneris.lt

Antakių formavimo patarimai ir klaidos

0 49

Antakiai yra labai svarbi veido detalė, kuri leidžia pabrėžti tam tikrus veido bruožus, džiaugtis harmoningesne, ryškesne išvaizda. Daugelis antakių formavimą, antakių dažų parinkimą palieka specialistams, kurie parenka tinkamiausias priemones pagal antakius ir pasiūlo antakių formą pagal veido bruožus. Patiems ne visuomet lengva įsivertinti kas labiausiai tinka, tad gero specialisto pasirinkimas tikrai gali padėti. Labai dažnai rekomenduojama bent vieną kartą apsilankyti pas profesionalą, o vėliau palaikyti formą ir nusidažyti antakius galima ir patiems namuose. Kitokiu atveju dažnai pasitaiko klaidų, kai išraunami ne tie plaukeliai, pasirenkami per tamsūs antakių dažai.

Jei forma jau turite, tuomet namuose tikrai nebus sunku nuolat džiaugtis dailiai atrodančiais antakiais. Savarankiškai dailinant antakius reikia turėti kantrybės, tačiau įgudus tai neužima daug laiko. Pirmas dalykas, kuris turi būti užtikrinamas procedūros metu tai geras apšvietimas. Nesiūloma to daryti vėlai vakare prie blankios švies ar su žibintuvėliu. Geriausia, jei turima didelė, dienos šviesos lempa arba jei procedūra daroma ryškios dienos metu priešais langą. Pirmuosius kartus tikrai prireiks laiko tinkamai susiformuoti ir vėliau nusidažyti antakius.

Formuoti antakius galima įvairiais būdais. Specialistai dažnai tą daro siūlais, vašku, pincetu ar skustuku, o ką norėsite naudoti namuose priklauso nuo to kas patogiausia. Dažniausias pasirinkimas yra pincetas, nes jį naudoti tiesiog yra labai įprastą. Antakių dažai gali būti įsigyti bet kurioje kosmetikos parduotuvėje. Žinoma, rinktis reikėtų kokybiškus, kurie išlieka ilgiau nei porą dienų. Tai pagrindiniai du dalykai, kuriuos namuose reikia turėti norint tobulų antakių. Jei jums labiau patinka vienkartiniai antakių dažai – dažniau naudojate paprastą akių pieštuką, šešėlius ar kitas po dienos nuplaunamas priemones, tuomet ilgalaikių antakių dažų neprireiks. Visgi dėl patogumo, toks būdas antakius dažyti yra rekomenduojamas, nes vėliau bent 2-3 savaites antakių tikrai nereikia dažyti. Labai svarbu nepamiršti tinkamai pasirinkti ir spalvą – šviesiaplaukės neatrodys puikiai su itin ryškiais juodais antakiais, todėl derinkite spalvą su natūralia, kad rezultatas nebūtų per blankus, bet ir neatkreiptų į save viso dėmesio.

Komentarai
Kraunama...