Verslopartneris.lt

Kasdienė barzdos priežiūra

0 48

Barzdos priežiūra – kasdienė vyro problema arba džiaugsmas. Vieni barzdą auginasi ir visiškai nekreipia dėmesio į jos išvaizdą, kiti beaugindami daug dėmesio skiria jos formai, plaukelių sveikumui, barzdos švelnumui. Dar vienas tipas vyrų nuolat barzdą skutasi, nes plaukeliai jiems trukdo ar, galbūt, neatrodo dailiai, netinka. Daugeliu atveju barzdos priežiūra kaip ir yra savaime suprantamas dalykas. Tenka naudoti skustukus, šukas, barzdos aliejus ar kitas priemones, kad išvaizda tenkintų. Deja, ne visi žino kaip tinkamai barzda rūpintis, kokios priemonės reikalingos ir kaip teisinga priežiūra turėtų atrodyti.

Nors daugėja vyriškų grožio salonų, kur daugelis specialistų specializuojasi barzdos formavime, o parduotuvių lentynos vis labiau nukraunamos barzdoms reikalingomis priemonėmis, kai kurie vyrai lieka ištikimi švelnumui ir barzdą nuolatos trumpina skuta. Tačiau tai nereiškia, jog tai yra lengva – visgi skusti barzdą reguliariai gali būti nelengva. Reikia mokėti tai daryti.

Barzdos priežiūra naudojant skustuką gali kartais apkarsti, nes tenka susidurti ir su paraudusia, niežtinčia ir nekaip atrodančia odą. Pagrindinė klaida dėl ko taip nutinka yra tai, kad neskiriama pakankamai laiko tam, kad oda būtų paruošta būsimam skutimuisi. Dar viena klaida dėl kurios vėliau galima susidurti su perštinčia oda yra nekokybiškos skutimosi priemonės. Nuo jų vėliau išberia, atsiranda spuogelių, įauginėja plaukai. Jei prieš skutimąsi oda sudrėkinama pakankamai, o naudojamos priemonės nėra prastos sudėties, dažnai galima užkirsti kelią išbėrimams ir panašiems odos nemalonumams. Barzdos priežiūra būna lengvesnė, jei į ją investuojama, o nepasirenkamos pačios pigiausios ir prasčiausios priemonės.

Daugeliu atveju tam, kad būtų nuskutama barzda ar dailiai suformuojama, siūloma kreiptis į barberius, kurie pasirūpina vyro įvaizdžiu. Paslauga suteikiama itin kokybiškai, todėl nereikia nerimauti dėl išbėrimų. Auginantiems barzdą apsilankyti pas specialistus verta kur kas dažniau, kad būtų išlaikoma tobula barzdos forma. Norint pagerinti barzdos išvaizdą, paspartinti augimą, galima naudoti specialius aliejus, balzamus, kurie praturtina barzdos priežiūrą. Taip pat verta pasidomėti barzdos šampūnu, kuris anaiptol nei paprastas galvos šampūnas sukurtas jautresnei odai, todėl nesausina ir puikiai išplauna nešvarumus.

Komentarai
Kraunama...