Verslopartneris.lt

Pripučiamos valtys – kompaktiškas variantas

0 23

Jei mėgstate šiltuoju sezonu papoilsiauti prie ežero, tuomet tikrai arba turite valtį, arba apie ją mąstote. Tai nepakeičiamas dalykas norint stovyklavimą dar labiau pagerinti, nes valtis gali praversti ir tiems, kurie mėgsta pažvejoti šiek tiek toliau nuo kranto, ir tiems, kurie tiesiog mėgsta pasiplaukioti savo pramogai. Su valtimi apžiūrėti apylinkes, gamtos kampelius tikrai labai malonu, todėl turėti ją yra verta. Dažniausiai akys krypsta į pripučiamas valtis ir taip yra ne be reikalo, o dėl jų kompaktiškumo, kuris tikrai džiugina tuos, kuriems nesinori visada su savimi tempti priekabos. Išleidus orą iš valties, ją galima sutalpinti automobilyje. Žinoma, kad valtis būtų funkcionali, ją reikia išsirinkti – juk vieniems reikia didelės valties, kitiems labai svarbu ar dedasi valties varikliai ir panašiai. Taigi, sužinokite į ką svarbu atsižvelgti norint nusipirkti tinkamą pripučiamą valtį.

Pripučiamos valtys tikrai gali būti labai skirtingos, nes jos gali skirtis ne tik dydžiu, bet ir formomis, medžiaga. Kai kurios valtys turi specialias vietas kur tvirtinami valties varikliai, o kai kurios valtys jų neturi ir yra tik irklinės. Taigi, apgalvoti prieš perkant valtį tikrai yra ką. Dydis dažniausiai priklauso nuo to kiek žmonių norėtumėte valtyje talpinti, su keliais plaukiotume, todėl kiekvienas renkasi sau geriausią variantą. Žinoma, kuo didesnė valtis, tuo didesnė ir kaina. Akivaizdu, kad daugiau kainuoja ir tos valtys, kurias varo valties varikliai – tai dar vienas kriterijus dėl kurio kaina kyla.

Kalbant apie medžiagas, pripučiamos valtys dažniausiai būna gaminamos iš dviejų – tai polichlorvinilo ir hipalono. Polichlorvinilinas yra gana nebrangi medžiaga, kurią renkasi vis daugiau žmonių. Žinoma, dažniausiai tokį pasirinkimą lemia biudžetas, nes yra pripučiamų valčių ir hipalono, kuris yra kiek tvirtesnis nei polichlorvinilinas. Ši medžiaga labiau atspari chemikalams, taip pat ir aplinkos veiksniai jį ne taip stipriai veikia. Žinoma, atkreipti dėmesį reikia ne tik į medžiagą, bet ir į tai kaip kokybiškai valtis pagaminta. Net ir geriausia medžiaga neišgelbės prastos gamybos. Visuomet gerai apžiūrėkite sujungimus, kaip jie suklijuoti, kad žinotumėte ką perkate.

Komentarai
Kraunama...