Verslopartneris.lt

Pripučiama valtis – ir žvejybai ir pasiplaukiojimui

0 145

Vasaros metu tikrai smagu turėti valtį, su kuria bet kada galima leistis į smagius pasiplaukiojimus ar net žvejyba. Daugelis mano, kad sunku rasti valtį, kuri tiktų abiem veikloms, nes jos labai skirtingos. Tačiau kartais tikrai galima suderinti abi pramogas ir džiaugtis labai funkcionalia valtimi, kuri gali būti patogiai panaudojama abejais atvejais. Pripučiamos valtys gali būti skirtingos, o tam tikri jų modeliai tikrai pradžiugins savo universalumu, svarbiausia apgalvoti kiek dėmesio tokio pirkinio pirkimui galima skirti ir ieškoti. Žinoma, perkant tikrai neišvengsite kai kurių svarbių kriterijų, jei norite visapusiškos valties, kuri tiks tiek žvejybai, tiek pramogai. Sužinokite esminius kriterijus, kurie gali nulemti valties tinkamumą jūsų poreikiams.

Biudžetas, žinoma, atlieka nemažą vaidmenį, visgi už kiekvieną pirkinį reikia mokėti pinigus. Valtys dažniausiai kainuoja nemažai. Pavyzdžiui, pripučiamos valtys gali atsieiti nuo 200 eurų iki tūkstančio ir daugiau. Pati pigiausia valtis greičiausiai bus vienvietė, kurioje bus sunku sutalpinti ir norimus daiktus. Žinoma, toks variantas puikus tais atvejais, kai valtis bus naudojama vieno žmogaus ir tik paprastiems pasiplaukiojimams naudojant irklams. Tokia valtis greičiausiai ir nebus labai ilgaamžė, tačiau minimalius poreikius patenkinti gali. Kokybiškos, didesnės pripučiamos valtys kainuoja daugiau, tačiau jos būna universalesnės, talpina daugiau žmonių, todėl su jomis galima džiaugtis kompanija tiek žvejyboje, tiek pramogaujant.

Kad valtis būtų patogi ne tik plaukiojantis, bet ir žvejojant, reikia atsižvelgti į dugno kokybę. Pripučiamas dugnas žvejybai gali būti nepatogus, o ir ilgesniems pasiplaukiojimams tai ne pats geriausias variantas. Universalesnė valtis bus, jei dugnas bus iš faneros ar aliuminio, nes tokios pripučiamos valtys yra stabilesnės ir jose galima stovėti, kas labai svarbu žvejams. Dažniausiai kaip pagrindas pasirenkama fanera, nes ji stabili, su ja šaltuoju sezonu ne taip šąla kojos. Didelį dėmesį skirkite ir tam ar turėsite galimybę valtį laikyti ne lauke, nes tai prailgina jos tarnavimo laiką. Pavyzdžiui, jei valties oras neišleistas ją galima talpinti garaže, tačiau jei neturite tam vietos, galima išleidus orą, valtį pasidėti sandėlyje ar panašioje patalpoje.

Komentarai
Kraunama...