Verslopartneris.lt

Tinkamas pripučiamos valties pasirinkimas

0 49

Valčių įvairumas šiais laikais labai didelis, todėl ir pasirinkimas daugeliui norinčių įsigyti tokį daiktą yra gana sunkus. Šiltajam sezonui artėjant nenuostabu, kad daug žmonių galvoja apie valties įsigijimą – juk tai ne tik puiki įrangą mėgstantiems žvejoti, bet ir smagi pramoga. Valtyje galima praleisti ir šiltą popietę, o kai kuriems tai neatsiejama stovyklavimo dalis. Kiekvienam malonu pasiplaukioti, malonus vėjelis, saulės spinduliai tikrai džiugina, tad tai gali būti maloni pramoga tiek su draugais, tiek su šeima. Žinoma, bet kokiu atveju būtina pasirūpinti ir apsaugine liemenę, kadangi plaukiant niekada nežinoma kas gali nutikti. Nemokantiems plaukti tai turėtų būti pagrindinis atributas tokioje išvykoje. Jeigu rimtai svarstote apie valtį, tuomet greičiausiai sunku suprasti kaip išsirinkti tinkamą. Pirmiausia pagalvokite apie jos tikslą, tuomet apsvarstykite ar reikalingi valties varikliai ir koks dydis jums būtų optimalus. Straipsnyje rasite pagrindinius kriterijus, kurie gali būti jums svarbūs pasirenkant valtį.

Irklinių valčių neveikia valties varikliai, jos nėra motorinės. Nors tai lemia mažesnę kainą, didesnį valties kompaktiškumą, tačiau daugelis dažnai pasirenka tokius variantus, kurie turėtų specialią vietą varikliui įrengti, jei jo galiausiai prireiktų. Žinoma, jei tvirtai žinote, kad jums motorinė valtis visiškai nereikalinga, tuomet galima nieko negalvojant imti irklinę ir džiaugtis pasiplaukiojimais be valties variklių. Bet jei kyla bent mažiausias noras turėti galimybę džiaugtis pasiplaukiojimais be irklų, tuomet verta investuoti į brangesnį, bet tuo pačiu ir patvaresnį pasirinkimą.

Nuo valties dydžio irgi priklauso kaina, tačiau jį rinktis reikia atsižvelgiant į tai kiek žmonių joje galėtų būti. Vieniems reikalinga pati mažiausia valtis tam, kad galėtų pasidžiaugti žvejyba vienumoje, kiti mėgsta pasilinksminti su draugais ar šeima, todėl valties reikia su daugiau vietų. Kuo valtis didesnė, tuo ji ilgesnė ir daugiau sveria, todėl reikia pagalvoti apie transportavimą. Taigi, tokiais atvejais pasirinkimui tenka skirti daugiau dėmesio ir apgalvoti net ir didžiausias smulkmenas, kurios ateityje gali būti labai nepatogios. Svarbus sprendimas yra pasirenkama valties medžiaga, kuri gali būti hipalonas arba pvc.

Komentarai
Kraunama...