Verslopartneris.lt

Valčių tipai ir pasirinkimas

0 211

Šylant orams tikrai atsiranda vis daugiau norinčių įsigyti valtį. Vieniems ji reikalinga norint ir toliau sėkmingai žvejoti, kitiems tai gali būti puiki pramoga, kurią verta nusivežti prie ežero ar kito vandens telkinio. Bet kokiu atveju pirmiausia reikia išsirinkti pačią valtį, kad būtų galima mėgautis tokiu laisvalaikiu koks jums patinka. Kadangi valtys būna visokios, reikia gerai pagalvoti ko iš jos tikitės ir kokioms būtent veikloms ją naudosite. Nuo to priklauso ar jums labiau tiks aliuminės valtys, pripučiamos, o galbūt plastikinės.

Pirmiausia reikia nuspręsti biudžetą, įvairios valtys kainuoja skirtingai, todėl nieko keisto, kad nuo to kiek galite skirti pinigų priklausys ir pasirinkimas. Kai kuriais atvejais, tarkime, kai norite valties su keliomis vietomis, bet turite nedidele pinigų sumą, kurią galite paskirti jos pirkimui, geriau pataupyti kol galėsite sau leisti kokybišką valtį. Dažnai nuo dydžio, valties ilgio priklauso ir jos kaina, todėl šis kriterijus labai svarbus.

Žinoma, svarbu atminti, jog skiriasi ir medžiagos iš kurių gaminamos valtys – nuo jų priklauso manevringumas bei kaina. Pripučiamos valtys gali kainuoti nuo 200-300 eurų iki tūkstančio ir daugiau, tuo tarpu aliuminės valtys kainuoti ir 3000 eurų, tačiau jos yra manevringesnės, ekologiškesnės ir labai lengvos, todėl kai kuriais atvejais tinkamesnės. Taip aliuminės valtys gali tarnauti daug ilgiau, todėl vadinamos ilgaamžėmis.

Jei tikitės, jog valtį naudosite kartu su varikliu, nes mėgstate greitesnius pasiplaukiojimus, tuomet perkant valtį būtina kreipti dėmesį tik į tas, kurios turi specialią vietą, skirtą varikliui tvirtinti. Pasitaiko atveju, kai apie valtį pagalvojama daug vėliau nei nusiperkama valtis, tuomet būna gaila, kad nepavyksta turėti variklio. Taigi, jei nesate tvirtai apsisprendę, kad reikalingi tik irklai, geriau pasilikti galimybę varikliui, įsigyjant tam tinkamą valtį.

Valčių paiešką galima pradėti internete, nes jame gausu pasirinkimo. Galima išsirinkti maždaug norimus duomenis turinčias valtis ir tuomet jas būtinai apžiūrėti fizinėje parduotuvėje. Svarbiausia įsitikinti perkant ar valtis neturi defektų, ar nėra kokių nors nekokybiškai klijuotų siūlių, ypač jei tai pripučiama valtis.

Komentarai
Kraunama...