Verslopartneris.lt

Dušo kabinos: durelės ir užpildai

0 14

Pasirinkus dušo kabiną vietoje vonios, tai reikalauja lygiai tokių pačių didelių sprendimų priėmimo, nes jos gali būti įvairios ir skirtingos, kas apsunkina pasirinkimą. Dažniausiai svarbiausi aspektai būna dydis ir dušo kabinos forma, tačiau labai svarbu atkreipti dėmesį ir į savo biudžetą, kabinos užpildą ir durelių varstymo būdą. Tai irgi turi įtakos patogumui ir net gaminio kokybei, todėl būtina apgalvoti koks sprendimas būtų funkcionaliausias jūsų vonios kambariui. Apie kabinų formas – daugelis dalykų yra aišku. Standartinė forma yra kvadratinė, ji pati universaliausia, mažesnėms patalpoms puikiai tiks pusapvalės kabinos, o norintiems išskirtinių variantų galima rasti ir dar įvairesnių sprendimų. Moderniai ir minimalistiškai galima įsirengti kabiną ir tiesiog ant grindų montuojant pertvaras. Taigi, o ką verta žinoti apie užpildus ir kabinų dureles, kad dušo įranga būtų pasirenkama tinkamai?

Stiklas greičiausiai būtų pats praktiškiausias pasirinkimas kabinos užpildui. Dažniausiai jo storis būna apie 6-8 milimetrai, todėl visuomet šiuo parametru pasidomėkite, nes plonesni stiklai gali būti ne itin kokybiškas pasirinkimas – jie mažiau atsparūs smūgiams, kurių gali ir netyčia pasitaikyti prausiantis. Geriau rinktis storesnį grūdintą stiklą, kuris užtikrins saugumą. Jis gali būti spalvotas, raštuotas ir labai įvairus, todėl galima rasti ir išskirtinių sprendimų jūsų vonios kambariui. Skaidraus stiklo dušo įranga suteis daugiau erdvės kambariui, tačiau jei erdvės vonios kambaryje užtektinai, prioritetai turėtų būti kiti kriterijai. Plastiko užpildas labiau biudžetinis pasirinkimas, nes jis pigesnis ir jo storis gali būti apie 2-4 milimetrai. Tokią medžiagą sunkiau valyti, tačiau tokios dušo kabinos irgi yra tvirtos.

Dušo įranga skirtis gali ir durelėmis, vieni labiau mėgsta stumdomas, kiti varstomas. Abu variantai nėra blogi, tačiau esant nedideliam kambariui, stumdomos durys bus vizualiai geresnis sprendimas, nes nesumažins erdvės. Taip pat stumdomos durelės atrodo gana moderniai. Varstomos durys gali atrodyti kaip patikimesnis variantas, kuris ne taip greitai susidėvi ar sugenda. Žinoma, prie tokių durelių reikia taikyti ir baldų išdėliojimą, kad jie netrukdytų dušo kabinos durelėms darinėtis, todėl toks sprendimas labiau tinka erdviuose vonios kambariuose.

Komentarai
Kraunama...