Verslopartneris.lt

Vonios kambarys: dušo įranga ir biudžetas

0 242

Dušo kabinos darosi vis populiaresnis sprendimas nei vonia vonios kambaryje, tačiau prieš pradedant įsirenginėti šį variantą, reikia apie daug ką pagalvoti. Dušo įranga – įvairi, tad kaip ir renkantis vonią, taip ir kabiną, reikia pamastyti ar norite jos su padėklu ar be, kokio dydžio, išmatavimų, formos. Atsižvelgti tenka ir į tas galimybes, kurios galimos pagal turimą biudžetą. Piniginis faktorius bet kada turi įtakos pirkiniams. Pigesni kabinos variantai dažniausiai pasižymi baltu aliuminio profiliu, plastiko užpildu, standartiniu dydžiu, stumdomomis durimis. Tokios kabinos labiau tinka nedideliems vonios kambariams norint sutaupyti erdvės. Brangesnės dušo kabinos būna su stiklo užpildu, kuris gali būti įvairesnių raštų, jei norite išskirtinumo. Taip pat tokios dušo kabinos gali būti su berėme konstrukcija ir įvairių išmatavimų, kurie tinka ir didelėms vonios kambariams. Durelės tokios kabinos gali būti įvairiausios, pagal kiekvieno individualų pasirinkimą. Šie faktoriai yra pagrindiniai nuo kurių priklauso kabinos kaina, todėl į šiuos elementus atkreipkite dėmesį ir gerai pagalvokite ko jums reikia ir kas nėra būtina.

Dušo kabinų formos irgi įvairios, pačios paprasčiausios yra kvadratinės kabinos, kurios erdvios, gali būti modernaus dizaino ir yra universalesnės, lengviau pritaikomos skirtingose patalpose, turi daugiau durelių varstymo būtų pasirinkimo. Pusapvalės dušo kabinos labiau tinka mažesnėse patalpose ir yra dedamos į kampą tarp dviejų sienų, todėl yra kompaktiškos. Galima rasti ir išskirtinių formų kabinų, tačiau jas dažniausiai renkasi nedaugelis. Nesvarbu kokia dušo įranga pasirenkama, labai svarbu, kad tai būtų patogu ir funkcionalu. Dar vienas populiarus variantas įsirengti kabiną yra dušo pertvaros. Tai reiškia, kad pertvaros įrenginėjamos ant grindų. Tai gana minimalistinis dizainas, kuriam nereikia didelės priežiūros, o taip pat tokia dušo įranga suteikia didesnės erdvės pojūtį.

Standartinis dušo kabinos dydis yra 90*90 – jos gali būti ir mažesnės, tačiau tuomet tai jau yra patogumo klausimas, nes mažesnėje gali pritrūkti erdvės. Žinoma, mažiems vonios kambariams dažnai pasirenkami ir mažesni sprendimai. Visada dydis turi priklausyti nuo individualios situacijos ir vonios kambario dydžio išmatavimų.

Komentarai
Kraunama...