Verslopartneris.lt

Skirtingos įtempiamos lubos: kada kokios tinka?

0 43

Jei jau ilgą laiką norite, jog  jūsų namus puoštų įtempiamos lubos, tuomet greičiausiai žinote visus jų privalumus, dėl kurių jos taip mėgstamos. Tokios lubos ypač tinka, kai nebenorima galvoti apie jokius tinkavimus, glaistymus ir lubų dažymą keliais sluoksniais. Tai ne tik ilgai užtrunka, bet dažniausiai po kurio laiko vėl reikia rūpintis trupančiais ir atsilupinėjančiais dažais, dėl kurių namuose padaugėja dulkių, o lubos tampa nebe tokios ir gražios. Įtempiamos lubos puikiai uždengia tokius trūkumus ir yra ilgalaikės, todėl galima džiaugtis labai lygių lubų vaizdu keliasdešimt metų. Jos yra atsparios drėgmei ir nereikalauja ypatingos priežiūros, todėl savybių dėl kurių šių lubų nereikėtų įsigyti beveik nėra. Svarbiausia jų neliesti aštriais daiktais, tačiau įprastai lubų aštriais daiktais niekas ir neliečia, todėl daugeliui tai net nėra trūkumas. Kadangi didelis lubų pliusas yra dizaino galimybės, reikia pasidomėti kokio stiliaus jums norisi jūsų namuose. Jos gali būti labai įvairios todėl būtina susipažinti su tuo kas jums galėtų patikti.

Matinės lubos dažniausiai pasirenkamos nenorint labai išskirtinių sprendimų, nes jos yra saugus variantas. Vienspalvės matinės lubos atrodo labai paprastai, ypač jei pasirenkama balta spalva – tuomet sunku pasakyti, kad jos įtempiamos. Jei pasirenkami šiek tiek spalvingesni variantai galima išgauti labai prabangų kambario įvaizdį. Svarbiausia viską derinti su jau esamu namų stiliumi. Taigi, tokios įtempiamos lubos labai patiks vertinantiems klasikinius sprendimus.

Blizgios lubos populiarėja vis labiau, nes pasirinkus tokias vienspalves lubas jos neatrodys per daug iššaukiančiai, bet išsiskirs blizgumu, kuris suteikia daugiau erdvės namuose vizualiai ir atrodo labai žaismingai. Visas interjeras įdomiai atsispindi tokiose lubose, todėl galima džiaugtis šiek tiek kitokia kambario aplinka. Jei blizgi plėvelė atrodo per daug didelis pokytis, tačiau matinė suteikia per mažai efekto, galima rinktis satinines lubas, kurios yra tarpinis variantas. Tokių lubų blizgesys daug švelnesnis ir atrodo itin elegantiškai.

Jei visgi mėgstate itin išskirtinius variantus ir norite susikurti interjerą, kurio niekas neturi, tuomet jums tiks meniškos įtempiamos lubos. Tai reiškia, kad ant plėvelės gali būti ir paveikslėliai, raštai, fotografijos, tad jūsų lubas atkartoti kai kuriais atvejais negalėtų niekas.

Komentarai
Kraunama...