Verslopartneris.lt

Žemos ar aukštos lubos?

0 264

Anksčiau apie lubas kaip interjero akcentą galvojama nebuvo. Dar ir dabar greičiausiai daugelio namuose dominuoja baltos, niekuo nepuoštos lubos, į kurias niekas niekada neatkreipia dėmesio. Vis dažniau lubos pradedamos traktuoti kaip vienas iš būdų susikurti dailų kambario stilių. Lygiai taip pat kaip ir sienos, grindys taip ir lubos gali būti įvairios – tai juk yra kambario pagrindas pagal kurį vėliau galima rinkti baldus ir kitas detales interjerui. Daugelis nepagalvoja, tačiau lubos gali būti labai išskirtinės – pasirinkti galima ne tik stilių ir spalvas, bet ir jų aukštį. Statantis namą lubų aukštis tampa labai svarstomu dalyku, kurį pasirinkti galima tik žinant kokie vieno ir kito varianto privalumai bei trūkumai.

Aukštos lubas dažniausiai patinka žmonėms dėl to, kad leidžia džiaugtis didesnės erdvės pojūčiu, o taip pat tai labai geras variantas, jei galvojama apie palėpę. Taip pat aukštas lubas visad galima paversti žemesnėmis – tam padeda įtempiamų lubų montavimas. Jos yra montuojamos žemiau nei yra tikrosios lubos, todėl jei aukštos lubos nebepatiks, bent jau vizualiai šią problemą bus galima išspręsti. Žemos lubos turi kiek kitokius privalumus, kurie labiau susiję su praktiškumu. Tokių lubų paaukštinti nebepavyks, tačiau tarp jų privalumų yra tai, jog mažiau kainuoja šildymas, nes nereikia šildyti didesnės erdvės. Taip pat mažiau kainuoja ir sienų apdaila, kas irgi atsiremia į šio pasirinkimo praktiškumą. Dar kai kuriems aukštos lubos nėra jaukios ir atrodo labai nesmagiai, tuomet žemesnės lubos yra daug geresnis variantas.

Be lubų aukščio svarbus ir dizainas, tad visada gerai yra pagalvoti ką norite turėti savo namuose. Įsivaizduojant savo namų dizainą daug lengviau pasirinkti ir lubų aukštį. Įtempiamų lubų montavimas iš tiesų tikrų bet kuriuo atveju – nesvarbu kokios lubos pasirenkamos, tačiau kiti lubų įrengimo variantai gali tikti ne visuomet. Taigi, jei įtempiamų lubų montavimas nežavi, būtina pasidomėti kada kokie lubų tvarkymo, įrengimo būdai tinka, kad būtumėte užtikrinti savo sprendimais. Svarbiausia nepamiršti, kad lubos yra svarbi interjero detalė, todėl joms dėmesio reikia skirti tiek pat kiek grindims, sienoms ar baldams.

Komentarai
Kraunama...