Verslopartneris.lt

Lubų sprendimai mėgstantiems išsiskirti

0 171

Lubos gali būti labai neutrali ir visiškai dėmesio neatkreipianti interjero detalė arba ryškus akcentas jūsų namuose. Pasirinkti kaip bus reikia pagal savo poreikius, norus ir turimas vizijas. Jei statote naują namą galima pasirinkti bet kokias norimas lubas, todėl kokios jos bus priklauso tik nuo fantazijos ir norimo interjero stiliaus. Kai kuriems svarbu ar lubos aukštos, ar žemos, todėl statantis namus galima pasirinkti net ir tai. Jei namą, butą perkate, tuomet lubų aukščio tikrai nepasirinksite, bet jas galima atnaujinti pagal save kitais būdais. Bet kokiu atveju, jei nežinote ko norisi, verta idėjų paieškoti internete bei paskaityti dizainerių, kurie nusimano apie interjero stilių, patarimus.

Baltos lubos dažniausiai tinka prie bet kokio stiliaus, tačiau jos visiškai neišsiskiria ir nesuteikia kambariui jokio gyvybingumo. Dėl šios priežasties dizaineriai vis labiau ragina skirti luboms daugiau dėmesio ir iš neutralios sienos padaryti puikų interjero akcentą. Tą padaryti yra šimtai būdų, todėl svarbiausia turėti viziją, o visa kitą galima įgyvendinti.

Vienas iš lengviausių būdų greitai džiaugtis spalvotomis, dailiomis lubomis yra įtempiamų lubų montavimas. Tokio tipo lubos susideda iš pvc plėvelės ir karkaso, o pati plėvelė gali būti visokia – blizgi, satininė, matinė, iš medžiagos ir net su atspausdinta jūsų nuotrauka ar norimu paveikslėliu. Taigi, realiai tokios lubos gali atrodyti kaip tik norisi. Pats įtempiamų lubų montavimas yra visai nesunkus, todėl geras specialistas, turintis patirties montavimą atliks per kelias valandas.

Jei baltos lubos jums atrodo nepakeičiamos, o įtempiamų lubų montavimas nėra traukiantis variantas, tuomet galima baltas lubas padaryti labiau matomomis naudojant kitas priemones. Vienas iš būdų kaip paįvairinti kambario įvaizdį yra medžio apdaila, kuria galima padailinti lubas. Tai ypač nuostabus variantas turintiems aukštas lubas, nes medžio balkiais papuoštos lubos atrodo išties įspūdingai. Kai kuriems puikus variantas gali būti ir 3D formos, raštai, kuriais išdėliojamos lubos  – taip galima sukurti labai neįprastų sprendimų. Na, ir dar vienas būdas atgaivinti baltas lubas yra įdomios apšvietimo galimybės.

Komentarai
Kraunama...